ଦୁଃଖଦ ଖବର-: ଏବେ ଏବେ ମନରଞ୍ଜନ ଜଗତକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା, ଏହି ଅଭିନତ୍ରୀ….

ପଞ୍ଜାବୀ ମୋଡେଲ ଏବଂ ବିଗ୍ ବସର ଏକ୍ସ କଣ୍ଟେନଟେଣ୍ଡ ହିମାନସୀ ଖୁରନା 27 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ‘କରୋନା’ ସଂକ୍ରମିତ | ସେ ଏକ କୃଷକ ରାଲିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ| ପଜିଟିଭ ଆସିବା ପରେ ସେ ହୋମ କ୍ୟାରେଣ୍ଟାଇନ ରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କ୍ରମେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ରେ ‘ଭର୍ତି’ କରାଯାଇଛି |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆସି ସେ ‘ପଜିଟିଭ୍’ ହେବା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ମୁ କରୋନା ସକାରାତ୍ମକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ସମସ୍ତ ନିୟମ ମାନିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଘଟିଛି | ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ରାଲିରେ ଜଡିତ ଥିଲି। ସେ ଏକ ସୋ କୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜର ଟେଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଯାହାର ରିପୋର୍ଟ ସକାରାତ୍ମକ ଆସିଥିଲା | ଯେଉଁମାନେ ମୋ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆସିଛନ୍ତି ମୁଁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ‘କରୋନା’ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ ଆମେ ଏକ ମହାମାରୀ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛୁ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ସତର୍କତା ରଖନ୍ତୁ |

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଜର ଏବଂ ଓକ୍ସିଜେନ କାମ କାରଣରୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା| ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ 105 ଡିଗ୍ରୀରେ ଜର ଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅମ୍ଳଜାନ ସ୍ତର ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇଥିଲା | ଯାହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା | ଯେଉଁଠାରେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡକ୍ଟରଙ୍କ ତତ୍ୱାବଧାନରେ ଅଛନ୍ତି|

Share Your Views In Comments Below

comments