ଖାରପ ଜାଗାରେ ଛୁଇଁବାରୁ ଏହି 4ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାରିସାରିଛନ୍ତି ନିଜର ହିଁ ହିରୋ ଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା, ବାହୁବଳୀ ଫିଲ୍ମରେ ହେଇଥିଲା ଏମିତି…

ଆଜିର ସମୟରେ ସବୁକିଛି ବଦଳି ଯାଇଛି | ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମହିଳାମାନେ ଆବରଣ ଭିତରେ ରହୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଏମିତି ଏକ ସମୟ ଯେଉଁଥିରେ ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ସହ କାନ୍ଧରେ କାନ୍ଧ ମିଶେଇ ଚାଲୁଛନ୍ତି | କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମହିଳାମାନେ ଆଉ ଆଗ ଭଳି ଚୁପ ହୋଇ ରହୁନାହାନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଭୁଲ ଥାଉ କି ନଥାଉ ସେମାନେ ଜବାବ ଦେବାକୁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି ।

ଆମେ ଏକଥା କହୁନାହୁଁ, ବଲିଉଡର କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଏହାର ଏକ ଉଦାହରଣ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଯେ କିଛି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଏକ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁ ମାନେ ତାଙ୍କଯ ସହ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କିମ୍ବା ଥଟ୍ଟା ମଜା କରିବାକୁ ଚାହିଁଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମଧ୍ୟ ମାରି ସାରିଛନ୍ତି |

1. ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହିଭଳି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ନାମ ଶୁଣିଥିବେ, ଯିଏ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ଏବଂ 2017 ରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଫିଲ୍ମ ‘ମାତୃ’ ଦ୍ୱାରା ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ରବିନା ତାଙ୍କର ଜଣେ ସହ-ତାରକାଙ୍କୁ 3 ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ । ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ପରେ ଏହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସମ୍ମୁଖରେ ଏହି ମାମଲାକୁ ଚାପି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ସୁଟିଂର ଏକ ଅଂଶ ଅଟେ |

2. କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଭାରତୀୟ ସୁପର ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାହୁବଲୀ ଦି ବିଗନିଙ୍ଗ’ ରେ ଆଇଟମ୍ ଗୀତ ‘ମନୋହରୀ’ ଗୀତରେ ସ୍କାରଲେଟ୍ ନୃତ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟର ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ବିଷୟ ଯେ ଏହି ଗୀତର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସ୍କାରଲେଟ୍ ସହିତ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ | ସ୍କାରଲେଟ୍ କିଛି ସମୟ ଚୁପ୍ ରହିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କର ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କଲା ପରେ ସ୍କାରଲେଟ୍ ତାଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଧୂଳି ଚଟେଇଥିଲେ |

3. ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା ଆପ୍ଟେଙ୍କ ସହ ଏହା ପୁଣି ଥରେ ଘଟିଛି | ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ରାଧିକା ଟଲିଉଡ ଏବଂ ବଲିଉଡର ଜଣେ ବୋଲଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି | ସେ ପ୍ୟାଡମ୍ୟାନ୍, ବାଦଲାପୁର, ହଣ୍ଟର୍, ମଞ୍ଜି ଦି ମାଉଣ୍ଟେନ୍ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ | ପ୍ୟାଡମ୍ୟାନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବା ପରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି | ଏକ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ରାଧିକା ନିଜର ହିରୋଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଛନ୍ତି। ରାଧିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ ହିରୋ ଦୃଶ୍ୟରେ ସେ ବାରମ୍ବାର ଭୁଲ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଥିଲେ।

4. ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗୀତା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସୁଭାଷ କପୁର’ର ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସୁଭାଷ ଗୀତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରୁ ବହିଷ୍କାର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ଯେ ସେ ନିଜେ ଫିଲ୍ମ ଛାଡିଛନ୍ତି ବୋଲି ଗୀତା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

Share Your Views In Comments Below

comments