He Prabhu ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଖରାପ ଖବର: ଦେଶରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଲହରୀ ଦୁର୍ଘଟଣା ର ଶିକାର ହେଲେ ବିଜେପି ନେତା…

ମଲାମାରୁଭାଥୁର : ତାମିଲନାଡୁ ବିଜେପି ନେତା ଖୁସବୁ ସୁନ୍ଦର ମଲାମାରୁଭାଥୁର ପାଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ଗାଡି ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ଆଘାତ ପହଞ୍ଚି ନାହିଁ | ଖୁସବୁ ସୁନ୍ଦର ଏବିଷୟରେ ନିଜେ ଟୁଇଟ କରି ଜଣେଇଛନ୍ତି |

ଏକ କଣ୍ଟେନର ଆସି ଧୋକା ଦେଇଥିଲା
ଖୁବସୁ ସୁନ୍ଦର ଟୁଇଟର ଲେଖି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ କାରର ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି। ତାଙ୍କର କାରକୁ ମଲାରଭୁଥୁର ପାଖରେ ଏକ କଣ୍ଟେନର ଧୋକା ଦେଇଥିଲା । ସେ କୁଦାହଲର୍ ଯାଉଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଭାଗ ନେଇଥାନ୍ତେ | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଭଗବାନ୍ ମୁରୁଗାନ୍ ତାଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭଗବାନ ମୁରୁଗାନ୍ ଙ୍କ ଉପରେ ଅତୁଟ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି | ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବାର ଜଣାପଡିଛି ।

ମୋ ଗାଡି ସଠିକ ଦିଗରେ ଥିଲା : ସୁନ୍ଦର
ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ନେଇ କୌଣସି ଜରିମାନା କରାଯାଉ ନାହିଁ ବୋଲି ଖୁସବୁ ସୁନ୍ଦର କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଗାଡି ରାସ୍ତାର ସଠିକ ଦିଗରେ ଯାଉଥିଲା | ଭୁଲ ରାସ୍ତାରେ ଆସୁଥିବା ଏକ କଣ୍ଟେନର ତାଙ୍କ ଗାଡିକୁ ଧୋକା ମାରିଥିଲା | ପୋଲିସ୍ କଣ୍ଟେନର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି |

ନିକଟରେ କଂଗ୍ରେସକୁ ଛାଡି ବିଜେପିରେ ମିଶିଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦର
ଖୁସବୁ ସୁନ୍ଦର ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଂଗ୍ରେସରେ ଥିଲେ ଏବଂ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ବିଜେପି ରେ ଯୋଗ ଥିଲେ। କଂଗ୍ରେସରେ ସାଧାରଣ କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯାଏ ନାହିଁ ବୋଲି କହି କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟି ଛାଡିଥିଲେ ସୁନ୍ଦର । ଖୁସବୁ ସୁନ୍ଦର ଅଗଧାଡ଼ିର ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ଟେଲିଗୁଗୁ ଏବଂ କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ନାମ ଅଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments