IPL 2020: ଜୋରଦାର ଭାଇରଲ ହେଉଛି KKR ଦଳର ଏହି ଝିଅର ଫୋଟୋ, ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖିବା ଆପଣଙ୍କର ଦେହ ତାତି ଉଠିବ, ଦେଖନ୍ତୁ…

ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ କ୍ରିକେଟ୍ ସିରିଜ୍ ହେଉଛି ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଇପିଏଲ୍ | ଏକ ଦଶନ୍ଧିରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ଦୁନିଆର ସର୍ବୋତ୍ତମ କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ୍ ହୋଇପାରିଛି। ଆଇପିଏଲରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ଏବଂ କେତେକ ଯୁବ କ୍ରିକେଟର ଦୁନିଆ ଆଗରେ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି | କେବଳ କ୍ରିକେଟର ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଇପିଏଲରେ ନିଜର ଦକ୍ଷତା, ଯଥା ଆଙ୍କର୍ସ, କମେଣ୍ଟେଟର୍ସ ଏବଂ ଚିରଲିଡର୍ସ ଭଳି ବିଶ୍ୱକୁ ଦେଖାନ୍ତି |

କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଥର ଆଇପିଏଲରେ ବିଶେଷ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଥିବା ସମୟର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ | ପ୍ରତିବର୍ଷ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ଏବଂ ଷ୍ଟାର କିଡସ୍ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଟିମ୍ କେକେଆରକୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି | ଆଇପିଏଲ୍ 2018 ସମୟରେ, ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ KKR କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ତାଙ୍କୁ କେକେଆରର ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଦେଖି ସେହି ବର୍ଷ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ଯେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ଜଣକ କିଏ?

ତାଙ୍କ ନାମ ମ୍ୟାଡୋନା ଟିକ୍ସିରା, ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ମଡେଲ | 2016 ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଡାଇରେକ୍ଟ ଇଶ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ସେ କାମ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ରେ KKR ପାଇଁ ଆଙ୍କରିଂ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ KKR ସହିତ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​|

ମ୍ୟାଡୋନା ଟିକ୍ସିରା ଜଣେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର୍ ମଧ୍ୟ

ମ୍ୟାଡୋନା କେବଳ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ମଡେଲ ନୁହଁନ୍ତି, ମଡୋନା ଜଣେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ମଧ୍ୟ | ଯଦିଓ ମ୍ୟାଡୋନା କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଭାବରେ ଏକ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି ତଥାପି ମ୍ୟାଡୋନା ଅନେକ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ପାଇଁ କୋରିଓଗ୍ରାଫି କରିଛନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନେକ ଛୋଟ ଟିଭି ଶୋ ଏବଂ ଲାଇଭ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ମ୍ୟାଡୋନା କୋରିଓଗ୍ରାଫ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ମ୍ୟାଡୋନାଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଏକ ବିଶେଷ ଜିନିଷ ହେଉଛି ଯେ ମ୍ୟାଡୋନା ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ WWE ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଆଙ୍କରିଂ କରିଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମ୍ୟାଡୋନା ଟିକ୍ସିରା ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ 35 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ସେମାନେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗରମ ଯେ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରେ |

ସେ ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ରେ KKR ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ | କେକେଆର୍ ସହିତ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚମତ୍କାର ହୋଇପାରିଛି ଏବଂ ଏପରିକି ସେ କେକେଆରର କ୍ରିକେଟରମାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା |

Share Your Views In Comments Below

comments