ଖୁବ ଶୀଘ୍ର Bollywoodରେ ପାଦ ରଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ନିଜ ସୁନ୍ଦରତାରେ ମଚାଉଛନ୍ତି ହଙ୍ଗାମା… ଫୋଟୋ ଦେଖି ହେଇଯିବେ ଫିଦା

ପାକିସ୍ତାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ କାମ କରୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ତାରକା ବଲିଉଡରେ କାମ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି | ଅନେକ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ବଲିଉଡରେ କାମ କରି ଅନେକ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି | ଏବେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପାକିସ୍ତାନର ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ |

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ଆଲେଜ ନାସିର। ଆଲେଜ୍ ନାସିର୍ ପାକିସ୍ତାନୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ୟଲଗାର୍’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲେଜ ନାସିରଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଅଫର କରାଯାଇଛି।


ଆଲେଜ୍ ପାକିସ୍ତାନରେ ବେଶ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଦୁବାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଆଲେଜ୍ ସେଠାରେ ହିଁ ଶିକ୍ଷା ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଆମେରିକା ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରୁ ସେ ନ୍ୟୁୟର୍କ ଫିଲ୍ମ ଏକାଡେମୀରୁ ସିନେମା ବିଷୟରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ମଡେଲିଂ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରି ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ |


ଦୁବାଇରେ ମଡେଲିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ପାକିସ୍ତାନୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହାସନ ରାଣା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୟଲଗରକୁ ତାଙ୍କୁ ଅଫର କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଲେଜଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ| ଆଲେଜଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ହେଉଛି ବଲିଉଡରେ କାମ କରିବା ଏବଂ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଲେଜଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ସବୁବେଳେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି। ସେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ଆଲେଜ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନରେ ଭଲ ମାନ୍ୟତା ମିଳିଛି। ଏଥିସହିତ ସେ ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେବେ କେଉଁ ଫିଲ୍ମ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ।

Share Your Views In Comments Below

comments