ପ୍ରଥମ ଥର ଧୋନିଙ୍କ ନୁଆ ଘର ଏମିତି ଫୋଟୋ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ… ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ…. ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନୁଆ ଘରକୁ ସିଫ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି Dhoni

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ। ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ନେହରେ ମାହି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଡାକନ୍ତି | ଧୋନି, ଯିଏ ଝାଡଖଣ୍ଡର, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେବାକୁ କୌଣସି ପଥ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି। ଧୋନି ହୁଏତ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେଇଥିବେ କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଖେଳ ଶୈଳୀକୁ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି।

ଧୋନି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଧୋନି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଜଡିତ ଫଟୋ ଏବଂ ବିବରଣୀ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି। ଧୋନି ଏବଂ ସାକ୍ସି 4 ଜୁଲାଇ 2010 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ଦଶ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି |

ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଅଛି | ଉଭୟଙ୍କର ଜୀଭା ଧୋନି ନାମକ ଏକ ସ୍ନେହୀ ଝିଅ ଅଛି |

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ସାକ୍ସୀ ସିଂ ଧୋନି ଏବଂ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସର ଅନେକ ଚିତ୍ର ଦେଖିଥିବେ | 7 ଏକର ଫାର୍ମହାଉସରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉଦ୍ୟାନ ଅଛି | ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ସାକ୍ସି ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ନୂଆ ଘରର କିଛି ଝଲକ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ। ବାସ୍ତବରେ ଉଭୟଙ୍କ ଏହି ନୂତନ ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ଚାଲିଛି | ଉଭୟ ଶୀଘ୍ର ଏହି ନୂତନ ଘରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବେ | ଏହି ନୂତନ ଘର ସମୁଦ୍ରର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଏ |


ସାକ୍ସି ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏହି ନୂତନ ଘରର କିଛି ଝଲକ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ନୂତନ ଗୃହ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଡିଜାଇନର୍ ଶାନ୍ତନୁ ଗର୍ଗଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିକଳ୍ପିତ | ସେ ଏହାର ଇନଷ୍ଟା ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏହାର କିଛି ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହାକୁ ସେୟାର କରି ସେ ‘ମେରେ ଡ୍ରିମ୍ସ କେ ଫାଇନାଲ କାଷ୍ଟ ସାକ୍ସି ଏବଂ ଧୋନି’ ଲେଖିଥିଲେ।

ଲକଡାଉନରେ ଧୋନିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଏବଂ ଝିଅ ଜୀଭାଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ଥିଲେ । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସାକ୍ସି କହିଥିଲେ ଯେ ଆମର ବିବାହ ହେବାର ଦଶ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି, ଏବେ ଆମେ ପରସ୍ପର ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ଜାଣୁ | ସେ (ମାହି) ମଧ୍ୟ ମୋର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ବନ୍ଧୁ। କୋଲକାତାର ଏକ ହୋଟେଲରେ ସାକ୍ସି ଏବଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ | ସାକ୍ସି ସେତେବେଳେ ସେଠାରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ଦୁହେଁ ଜଣେ ସାଧାରଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ |

View this post on Instagram

Fun time with the family

A post shared by M S Dhoni (@mahi7781) on


ଆମେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଏବଂ ସାକ୍ସିଙ୍କ ଏହି ନୂତନ ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments