କୌଣସି ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଠାରୁ କମ ନୁହନ୍ତି ଦାଢ଼ି ନିଶ ରଖିଥିବା ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ମହିଳା, ଫୋଟୋ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ


ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଜବ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯଦି ଆମେ କହିବା ଯେ ଜଣେ ଦାଢ଼ି ନିଶ ଥିବା ମହିଳା କିପରି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଏହି ଜିନିଷ ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବିର କଥା ଅଟେ | ହଁ, ଆଜି ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଚିତ୍ର ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ସେମାନେ ଦୁନିଆର କୌଣସି ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ତୁଳନାରେ କମ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନୁହଁନ୍ତି କିମ୍ବା ଦାଢ଼ି ନିଶ ଥିବା ହେତୁ ସେମାନେ ଲଜ୍ଜିତ ନୁହଁନ୍ତି, ଏହି ମହିଳାମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ସୁଖୀ ଅଛନ୍ତି | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ମହିଳାମାନେ କିଏ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ବିକୃତିକୁ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ପଥରେ ଆସିବାକୁ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି |

ହରନାମ କୌର

ହରନାମ କୌର ନାମକ ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ସେତେବେଳେ ଲୋକଙ୍କ ନଜରରେ ଆସିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବର ଫଟୋ ସୁଟିଂ କରି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସେୟତ କରିଥିଲେ | ହରନାମ କୌର ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ରୁହନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଦାଢ଼ି ନିଶ ପାଇଁ ସେ ଆଦୌ ଲଜ୍ଜିତ ନୁହଁନ୍ତି, ବରଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ହରମୋନାଲ ଦିସର୍ଡରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେ ଏହାକୁ ହଟାଇବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କେବେ ଭାବି ନାହାଁନ୍ତି |

ମରିୟମ୍ ଚୋକୋସ୍କି

ମରିଆମ୍ ଚୋକୋସ୍କି ନାମକ ଏହି ମହିଳା ଦେଖିବାରେ ତ ଜଣେ ସାଧାରଣ ମହିଳା ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ହରମୋନାଲ ଡିସର୍ଡର ହେତୁ ସେ ପ୍ରଥମେ ଅତ୍ୟଧିକ ଉଦାସୀନ ଥିଲେ ଏବଂ ସମୟ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଦାଢ଼ି ନିଶକୁ ସଫା କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଏହା କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ଏବଂ ଏହି ରୂପରେ ସେ ବହୁତ ଦୃଢ଼ ଭାବରେ ଦୁନିଆର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ |

ଏହି ମହିଳା ଥିଲେ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଦାଢ଼ି ନିଶ ଥିବା ମହିଳା

ଜେନ ବର୍ଣ୍ଣେଲ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଦାଢ଼ି ନିଶ ଥିବା ମହିଳା ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୋଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଆଜିଠାରୁ ବହୁତ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇସାରିଛି, ଯାହା ପରେ ସେ ସମ୍ବାଦରୁରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଗଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ମନେ ରଖିଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟଦୃଷ୍ଟିରୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି |

ଭିଭିଆନ୍ ହ୍ୱିଲର୍

ଭିଭିଆନ୍ ହ୍ୱିଲର୍ ନାମକ ଏହି ମହିଳା ସେତେବେଳେ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଜନ୍ ଲିମ୍କା ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡରେ ସବୁଠାରୁ ଲମ୍ବା ଦାଢ଼ି ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଆଖ୍ୟା ପାଇଥିଲଲେ | ତାଙ୍କର 11 ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ଦାଢ଼ି ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଗିନିଜ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡରେ ନାମିତ କରାଯାଇଥିଲା |

ଯାଦୁକର ଜେସା

ଏହି ତାଲିକାରେ ଜେସାଙ୍କ ନାମ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ କାରଣ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଏପରି ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଯାଦୁକର ଯିଏ ନିଜ ସବୁବେଳେ ନିଜ ପୋଷା ସାପକୁ ପାଖରେ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ମ୍ୟାଜିକ୍ ସୋ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷା ସାପକୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଦାଢ଼ିରେ ଲୁଚାଇଦିଅନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments