ଦୁଃଖଦ: କୁକୁରର ମୃତ୍ୟୁର ଦୁଃଖରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବତୀ, ସୁସାଇଡ ନୋଟରେ ଲେଖିଲେ- ମୋ ବାବୁ କୁ…

ଛତିଶଗଡର ରାଜଧାନୀ ରାୟପୁର ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଗୋହରଖା ଗାଁରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମାଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଜଣେ 23 ବର୍ଷୀୟ ଛାତ୍ରୀ ତାଙ୍କ କୁକୁରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ କୁକୁରର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖିତ ଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ, ଝିଅଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ଏକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି |

ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ କୁକୁରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | କୁକୁର ମରିଗଲା ପରେ ସେ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ଥିଲେ | ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ ଗାଁ ବାହାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ କୁଟଟିକୁ ନିକଟସ୍ଥ କ୍ଷେତରେ ପୋତି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ସବ୍ ଇନସ୍ପେକ୍ଟର୍ ଦୀପକ ଭରଦ୍ୱାଜଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, 17 ନଭେମ୍ବର ରାତିରେ ରାତି ପ୍ରାୟ 9 ଟା ସମୟରେ 5 ବର୍ଷର କୁକୁରର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲା | ସେବେଠାରୁ ପରିବାର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ। ରାତି ଗୋଟାଏ ବେଳେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହିତ ଶୋଇବାକୁ ଗଲା, କିନ୍ତୁ ସକାଳେ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବାର ଦେଖିଲେ |

ଝିଅଟି ଶ୍ରଦ୍ଧାରେ କୁକୁରକୁ ବାବୁ ବୋଲି ଡାକୁଥିଲା | ଶବ ପାଖରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଈସାଇଡ ନୋଟରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ନିଜର ଶେଷ ଇଚ୍ଛା ଜଣାଇବାକୁ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ‘ ମୋତେ ପୋଡି ନଦେଇ ମୋତେ ମୋର ବାବୁ ସହିତ ପୋତି ଦିଆଯାଉ | ମାଆ-ବାପା ନିଜପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବ | ‘

ଝିଅଟିର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ଏବଂ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି | ଗାଁରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ଝିଅଟି M.Com ପଢୁଥିଲା ଏବଂ ଖାଲି ସମୟରେ ଗାଁର ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଢାଉଥିଲା |

Share Your Views In Comments Below

comments