ଭିଡ଼ିଓ: କୁମ୍ଭୀରର ଦାନ୍ତ ସଫା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏହି ଛୋଟ ଝିଅ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଦେଖିକି ସମସ୍ତେ ରହିଗଲେ ସ୍ତବ୍ଦ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

କୁମ୍ଭୀରମାନେ ଏକ ପଶୁ ଯାହାକୁ ସମସ୍ତେ ଭୟ କରନ୍ତି | ଆମ ଭିତରୁ ଅନେକ ଏହି ଭୟଙ୍କର ପଶୁ ନିକଟକୁ ମଧ୍ୟ ଯିବେ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ସାହସୀ ଝିଅ ସହିତ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ଏହି କୁମ୍ଭୀର ନିକଟକୁ କେବଳ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ ବରଂ ଖେଳନା ଭଳି ଖେଳନ୍ତି | ଏହି ଝିଅଟି ବେଳେବେଳେ ଏହି କୁମ୍ଭୀରର ଦାନ୍ତ ସଫା କରେ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଏଥିରେ ପାଉଡର ଲଗାଏ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଏହି ଝିଅର ବୟସର ପିଲାମାନେ କଣ୍ଢେଇ ସହିତ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ଏହି ଝିଅଟି କୁମ୍ଭୀର ସହିତ ଖେଳନ୍ତି |

ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ବାସ କରୁଥିବା ଏହି ଝିଅ ଏକ କୁମ୍ଭୀର ପାଖକୁ ଗଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଭୟ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ | ଏଥି ସହିତ, ଏହି କୁମ୍ଭୀର ଝିଅକୁ ସେ ଚାହୁଁଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଦିଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଏହି ଝିଅଟି ବ୍ରଶ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ବାଥରୁମରେ କୁମ୍ଭୀରର ଦାନ୍ତ ସଫା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଏହା ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ଯେ କୁମ୍ଭୀର ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଝିଅ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଦାନ୍ତ ସଫା କରୁଛନ୍ତି । ଝିଅ ଏବଂ କୁମ୍ଭୀର ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ | କୁମ୍ଭୀର ନିଜର ଭୟଙ୍କର ରୂପ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଉ ନାହାଁନ୍ତି | ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲାଗୁଛି ଯେପରି ସେ କୁମ୍ଭୀର ଝିଅ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ କରି ନେଇଛନ୍ତି।

ଏହି ଝିଅର ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଦ୍ୱିତୀୟ ଭିଡିଓରେ, ଏହି ଝିଅଟି କୁମ୍ଭୀର ସହିତ ଘର ଘର ମଧ୍ୟ ଖେଳୁଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ସେ ପାଉଡର ଲଗାଇ କୁମ୍ଭୀର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, କୁମ୍ଭୀର ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତ ରୁହେ ଏବଂ ଝିଅ ସହିତ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଆଚରଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି କୁମ୍ଭୀରର ନାମ ହେଉଛି କୋଜେକ। ଏହା ଏକ ଘରୋଇ କୁମ୍ଭୀର ଯାହା 21 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏହି ଝିଅ ର ଜେଜେମା ମେମୁନା ଆଣିଥିଲେ | ସେବେଠାରୁ ସେ ଘରର ସଦସ୍ୟ ହୋଇ ରହିଆସିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଆପଣ କହିପାରିବେ ଯେ ସେମାନେ ଏକ ଘରୋଇ କୁମ୍ଭୀର | ସାଧାରଣତ ଲୋକମାନେ କୁକୁର ଏବଂ ବିଲେଇ ଭଳି ପଶୁକୁ ଘରେ ରଖନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏକ କୁମ୍ଭୀର କୁ ଘରେ ପାଳିବା ବାସ୍ତବରେ ଅତୁଳନୀୟ | ଆମେ ଏହା କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବୁ ନାହିଁ | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣ ହେଉଛି ଏହି କୁମ୍ଭୀର ଘରର ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ରହୁଛି | ତା’ପରେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଝିଅ ସହିତ କିଛି ବିଶେଷ ସଂଯୋଗ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ |

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଯିଏ ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଦେଖୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଆଖିକୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉ ନାହିଁ | ଲୋକମାନେ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଯେ ଏହି ଛୋଟ ଝିଅଟି କିପରି କୁମ୍ଭୀର ସହିତ ଖେଳୁଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି | ତଥାପି, ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ |

ଭିଡ଼ିଓ

Share Your Views In Comments Below

comments