କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ 6 ଜଣ ଭଉଣୀ ମାନେ, ଫୋଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ବି କହିବେ ଠିକ କହିଲ, ଦେଖନ୍ତୁ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଆଜି ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଜଣେ ଭାରତୀୟ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ଉପସ୍ଥିତି ଜାହିର କରିଛନ୍ତି। ଆଜି କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନୟ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଶକ୍ତି ଉପରେ ହଜାର ହଜାର ହୃଦୟକୁ ଶାସନ କରନ୍ତି | ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ କେତେ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି | ସୁନ୍ଦର କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଜଣେ କିମ୍ବା ଦୁଇ ନୁହଁନ୍ତି ସାତ ଜନ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି | ଆଜି, କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅନ୍ୟ 6 ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପରାସ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଅବଶିଷ୍ଟ 6 ଭଉଣୀ କିପରି ଅଛନ୍ତି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ସନ୍ତାନ ନୁହଁନ୍ତି, ବରଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ 6 ଜଣ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି। କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ 6 ଭଉଣୀଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ସୋନିଆ, ଷ୍ଟିଫେନ୍ଲି, ମେଲିସା, କ୍ରିଷ୍ଟିନ, ନାତାଚା ଏବଂ ଇଶାବେଲ୍ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଧୀରେ ଧୀରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଇଶାବେଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ଇଶାବେଲ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପରି କିଛି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ |

ଏପରିକି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସଲମାନଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଇଶାବେଲ ଲଞ୍ଚ କରିବାର ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଛନ୍ତି| କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବଲିଉଡରେ ଫିଲ୍ମ “ମେନ୍ ପ୍ୟାର୍ କ୍ୟୁନ୍ କିୟା” ସହିତ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିଲେ, ଯଦିଓ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ “ବୁମ୍” ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଫିଲ୍ମ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ସାହାଯ୍ୟ କରିନଥିଲା |

କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଅନ୍ୟ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଫଟୋ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମାଧ୍ୟମରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସମସ୍ତ ଭଉଣୀମାନେ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବାକି ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇବା ସମ୍ଭବ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଇଶାବେଲ ଗତ କିଛି ମାସ ହେବ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହି ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଇଶାବେଲ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର | ଆଜିକାଲି କ୍ୟାଟ୍ରିନା ନିଜେ ବହୁତ ଶବ୍ଦ ସହିତ ଇସାବେଲ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ତେଣୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଇସାବେଲଙ୍କୁ କୌଣସି ବଲିଉଡ ଫଂସନରେ ନେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ | ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ବିବାହରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଧ୍ୟ ଇସାବେଲ ସହ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା, ବଡ ଭଉଣୀ ହୋଇ, ଇଶାବେଲଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମାର୍ଗକୁ ସହଜ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜାଗାକୁ ନେଇଯାଆନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବଢ଼ାଇ ପାରିବେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆସୁଥିବା ସମୟ କହିବ ଯେ ଇସାବେଲ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପରି ବଲିଉଡରେ କେତେ ମାନ୍ୟତା ପାଇବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଯାଦୁ ବଲିଉଡରେ କେତେ ଚଳିବ |

Share Your Views In Comments Below

comments