ଲାଇଭ ଶୋରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ନିଜ କପଡା ଖୋଲିଦେଲେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ Anchor, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ନିଜେ ଦେଖନ୍ତୁ

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଶୋ ମାଷ୍ଟ ଯାହା ସମାନ ଘଟଣା ଘଟେ | ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ସେମାନେ କଦାପି ହାର ମାନି ପାରିବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ମଝିରେ ରେ କାମ ଛାଡି ପାରିବେ ନାହିଁ |

ଏହି ଚମକୁଥିବା ଶୋ ଗୁଡିକ ଦେଖିବାକୁ ଚମତ୍କାର ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଏହାର ସତ୍ୟତା ହଉଛି ଏଥିରେ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଅଧିକ ହଇରାଣ ହୋଇଥାନ୍ତି | କୌଣସି କାମ ଛୋଟ କି ବଡ ହୋଇନଥାଏ, ସବୁ ସମାନ ହୋଇଥାଏ | ନିଜକୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଠିକ ଏହିପରି ଏକ ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଏଙ୍କର ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ ପୋଷାକ ଖୋଲି ପକାଇଥିଲେ |

ଲାଇଭ ଶୋ ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା ଏଭଳି ଘଟଣା

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏହି ଘଟଣା ଲାଇଭ ଶୋ ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା | ଏହି ଘଟଣା ରୋମାନିଆର ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଏଙ୍କରଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିଲା | ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା | ତାଙ୍କ ସହ ଏମିତି କିଛି ଘଟିଥିଲା ଯେ, ସେ ସୋ ସମୟରେ ହଠାତ ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେଠାରୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିଲେ |

ଏମିତି ଘଟଣା ସାଧାରଣତଃ ସବୁବେଳେ ଘଟିଥାଏ

ବାସ୍ତବରେ ଏମିତି ଘଟଣା ସବୁବେଳେ ଘଟିଥାଏ | ଯେକୌଣସି ଦେଶରେ ସୋ ସମୟରେ ଅଭିନନେତ୍ରୀ ମାନେ ଚାଲୁଥିବା କିମ୍ବା ନାଚୁଥିବା ସମୟରେ ପୋଷାକର ଯେକୌଣସି ଅଂଶ ଖୋଲି ଯାଇଥାଏ | ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିଛି |

ପୋଷାକ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ବୁଢିଆଣୀ

ରୋମାନିଆରେ ଏକ ଟିଭି ସୋ କୁ ଜଣେ ମହିଳା ଏଙ୍କର ହୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି | ପ୍ରତେକ ଦିନ ଭଳି ସେଦିନ ମଧ୍ୟ ହୋଷ୍ଟ କରୁଥିବା ସମୟରେ ସେ ହଠାତ ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ନିଜର ଗାଉନ ଉଠାଇ ଦେଲେ | ଏହି ଏଙ୍କରଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ୱିଲିଙ୍ଗ ଇଂଡିସି | ସେ ଷ୍ଟେଜରେ ଚିତ୍କାର କରି କରି ନିଜ ଗାଉନ ଉଠାଇ ଘୁରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଏବଂ ନିଜର ପାଣ୍ଟି କୁ ବାରମ୍ବାର ଚେକ କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ଯେ, ତାଙ୍କ ପାଣ୍ଟିରେ ବୋଧହୁଏ ବୁଢିଆଣୀ ପଶିଯାଇଛି | ଯାହାଫଳରେ ସେ ଡରିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ହିଁ ନିଜର ପାଣ୍ଟି ଚେକ କରିଥିଲେ | ସେ ଏହି ସମୟରେ ଲାଇଭ ସୋ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ସାମନାରେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ | ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଚକିତ ଭାବେ ଦେଖୁଥିଲେ |

ଲଜ୍ଜା ସ୍ଵତ୍ତ୍ୱେ ସେ ହୋଷ୍ଟ କାମ କଲେ

ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ଘଟିଯିବାପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ସୋ ର ହୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ |କାରଣ ସେ ସମୟରେ ସୋ କୁ ଆଗକୁ ନେବା ଅଧିକ ଜରୁରୀ ଥିଲା | ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଲେ ଲାଇଭ ସୋ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ବଂଚିବାର ସୁଯୋଗ ନଥାଏ |

Share Your Views In Comments Below

comments