ବୋଲିଉଡ଼ ଠାରୁ ଦୂରରେ ପୁଣିଥରେ ନିଜ ପୁରୁଣା ଦୁନିଆକୁ ଫେରିଲେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ, କେବେ ରାତାରାତି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଷ୍ଟାର, ଏବେ ଏମିତି …

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ରଣାଗତ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ବସି ଗୀତ ଗାଇଥିବା ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଅନନ୍ୟ ସ୍ୱର ଦ୍ୱାରା ରାତାରାତି ଏକ ସୁପରଷ୍ଟାର କରାଯାଇଥିଲା | ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଟପ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲା ଏବଂ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଅନେକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟି ଥିଲେ। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଗାୟକ ହିମେଶ ରେଶମିଆ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ହାପି ହାର୍ଡି ଏବଂ ହିର ରେ ଗୀତ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ରାସ୍ତାର ପ୍ରତିଭାଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ମଞ୍ଚ ଦେଇଥିବାରୁ ହିମେଶ ରେଶମିଆଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା |


ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ବସି ଗୀତ ଗାଇଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହାକୁ ହିମେସ ଦେଖିବା ପରେ ସଙ୍ଗୀତ ତାଙ୍କୁ ଶିଳ୍ପରେ ପାଦ ଦେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଏହି ଖ୍ୟାତି ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥିଲେ। ତେବେ ଆଜିକାଲି ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ପୁଣି ଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ହେଡଲାଇନରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ପଛର କାରଣ କ’ଣ ..

ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ଜୀବନକୁ ଫେରି ଆସିଲେ

ବାସ୍ତବରେ, ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସଫଳତାକୁ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଅଧିକ ଦିନ ରଖି ପାରିଲେ ନାହିଁ| ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହିପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | କରୋନା ଦ୍ୱାରା ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଲକଡାଉନରେ ସେ ନିଜର ପୁରୁଣା ଜୀବନକୁ ଫେରିଥିଲେ | ସେ ଫେବୃଆରୀରେ ତାଙ୍କ ନୂତନ ଘର ଛାଡି ପୁରୁଣା ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ନିକଟ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାନୁଙ୍କର ହାତରେ କୌଣସି ବଡ଼ କାମ ନାହିଁ, ହିମେଶ ରେଶମିଆ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ହାତ ଟାଣିନେଇଛନ୍ତି। ତେଣୁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି।

ଏହା ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ରାନୁ ନିଜର ଖରାପ ଆଚରଣକୁ ଲୋକଙ୍କ ମନରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଲକଡାଉନ୍ ରେ ଅଭାବୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରାସନ ମଧ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିନଥିଲେ। ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ସ୍ୱର ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ପାଗଳ ଥିଲେ| କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ନାମ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାର ତାଲିକାରେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଗତ ବର୍ଷ 31 ଡିସେମ୍ବରରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଏକ ଘରୋଇ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ବର୍ଷ ଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କଳାକାର ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments