Bollywood ଲାଇମ ଲାଇଟରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ରହିଥାନ୍ତି ଶନି ଦେଓଲଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ପ୍ରଥମ ଥର ଏପରି ଫୋଟୋ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ, ଡିଲିଟ ହେବା ପୁର୍ବରୁ ଦେଖି ନିୟନ୍ତୁ

ପ୍ରାୟତ ଆମେ ଦେଖୁ ଯେ ଯଦି ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଘରର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଲୋକ ଲାଇମଲାଇଟରେ ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଆପଣ ଏହାର ଅନେକ ଉଦାହରଣ କେବଳ ବଲିଉଡରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ସ୍ୱାଭାବିକ ମନେହୁଏ | କିନ୍ତୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟି ଟିକିଏ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ସର୍ବଦା ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ରହୁଛନ୍ତି | ସେ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ଯାହାଙ୍କ ନାମ ପୂଜା ଦେଓଲ।

ଯଦି ଆମେ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ପିତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ସମୟର ଜଣେ ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତା ହୋଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ବବି ଦେଓଲ୍ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ କଥା ଆସେ, ସେଠାରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି | ସେ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ଏତେ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଯେ ସେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ପୂଜା ଇଭେଣ୍ଟ, ପାର୍ଟୀ ଏବଂ ପୁରସ୍କାର ଶୋ’କୁ ମଧ୍ୟ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ,ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୂଜାଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ଦେଖାଇବୁ ଯାହା ସେ ମଲ୍ କିମ୍ବା ପାର୍ଲର ଯିବା ସମୟରେ ନିଆଯାଇଛି | ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ଥିବା ପୂଜା ଏକ ସମୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ହାତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସଫଳତାର ଅଭାବ ହେତୁ ସେ ପରଦା ପଛରେ ରହି କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ପୂଜା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖକ, ଯିଏ ‘ୟମଲା ପଗଲା ଦିୱାନା’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟରେ ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆମେ ପୂଜା ଏବଂ ସନ୍ନିଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ରହସ୍ୟମୟ ବୋଲି କୁହାଯାଏ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଅନେକ ଶୁଣାଯାଏ ନାହିଁ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପୂଜା ଏବଂ ସନ୍ନି 1984 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସନ୍ନିଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବଲିଉଡରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​| ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ଏକ ଲିକ୍ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଏକ ପତ୍ରିକାର କଭରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​|

ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ପୂଜା ମଧ୍ୟ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନର ମାତା ହୋଇଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କ ନାମ କରନ ଦେଓଲ ଏବଂ ରାଜଭୀର ଦେଓଲ | 2019 ରେ ଆସିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ପଲ୍ ପଲ୍ ଦିଲ୍ କେ ପାସ୍’ରେ ଆପଣ ସନ୍ନିଙ୍କ ପୁଅକୁ ଦେଖିପାରିବେ, ଯଦି ଆମେ ରାଜଭୀରଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ବଡ ଅପଡେଟ୍ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ | ପୂଜା କୁହନ୍ତି, ସେ ସର୍ବଦା ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ନିକଟତର ହୋଇଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରତିପୋଷଣ ଶିକ୍ଷା ତାଙ୍କୁ ଜୀବନର ମୂଳ ଥିଲା |

ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସନ୍ନିଙ୍କ କାରଣରୁ ପୂଜା କେବଳ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଏକ ସମୟରେ ସେ ଐଶ୍ ଭଳି ଦେଖାଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ | ସେ ତଥାପି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର |

ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବଦା ଘନିଷ୍ଠ ଥିବାରୁ ପୂଜାଙ୍କ କୌଣସି ସମୟ ପାଇନଥିଲେ କିମ୍ବା ସେ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇ ନଥିଲେ ଯେ ସେ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ରେ ଦେଖାଯିବେ|

Share Your Views In Comments Below

comments