‘ଲେଡି ଅମ୍ବାନୀ’ ନାମରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ରୋଜଗାର ମାମଲାରେ ସ୍ୱାମିଙ୍କ ଠୁ ଏତେ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି … ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଆମେ କହିପାରିବା ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଛନ୍ତି, ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଭୂମିକାରେ ନିଜକୁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ନାମ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ଏଭରଗ୍ରୀନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେରା ଫେରି, ଯେଉଁଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ପରେଶ ରାୱଲଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ହସିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏଥି ସହିତ, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବଲିଉଡର ମୋହରା, ବଲୱାନ୍ ଏବଂ ଭାଇ ଭଳି ବଡ଼ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରହିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜର ଦୃଢ ତଥା ବାସ୍ତବ ଅଭିନୟ ସହିତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରିଛନ୍ତି |

ଆଜି ସୁନୀଲ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହି ଗତ 5 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀରେ କୌଣସି ହ୍ରାସ ପାଇନାହିଁ। ଆଜି ସୁନୀଲ ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ହୋମ ପ୍ରଡକ୍ସନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଆଜି ଏକ ନେଟୱାର୍କରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି ଯାହାକି ଭାରତ ତଥା କିଛି ବିଦେଶୀ ଦେଶରେ ଚାଲିଥାଏ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ କ୍ୟାରିୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ।

ଏଥି ସହିତ ସୁନୀଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ପଛରେ ନାହାଁନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅଧିକ ଥିବାରୁ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଜି ଦେଶରେ ‘ଲେଡି ଅମ୍ବାନୀ’ର ଟ୍ୟାଗ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି। ସୁନୀଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଜି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜକୁ ଜଣେ ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟୀ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୁନୀଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିଅଲ ଇ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ସେ କେବଳ ଏହି ବ୍ୟବସାୟରୁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ଅନେକ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ସେ s2 ନାମକ ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ଅଧୀନରେ ସେ 21 ଟି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଫ୍ଲାଟ ଭିଲ୍ଲା ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ, ସେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଜିନିଷରେ ବିକ୍ରୟ କରି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କଲେ |

ଏଥି ସହିତ ସୁନୀଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ରିଏଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଏକ ଲାଇଫ ଷ୍ଟାଇଲ ଷ୍ଟୋର୍‌ ଚଳାନ୍ତି | ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଘର ସାଜସଜ୍ଜାର ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଏବଂ ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ଏଥି ସହିତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି। ସେ ସେଭ୍ ଚାଇଲ୍ଡ ଇଣ୍ଡିଆ ନାମକ ଏକ ଏନଜିଓକୁ ମଧ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି ଏବଂ ଏଠାରେ ସେ ହଜାର ହଜାର ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି |

ସୁନୀଲଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ମାନା ଶେଟ୍ଟୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ଯାହାଙ୍କୁ ସେ 1991 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଆଜି ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି। ସୁନୀଲଙ୍କର ଆଜି ଅନେକ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସ୍ଥାନରେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଫ୍ଲାଟ, ତଥା ବହୁ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ବଡ ବ୍ରାଣ୍ଡର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ରହିଛି |

ଏଥିସହ, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି, କାରଣ ଆଗାମୀ ସମୟରେ, ସେ ପୁଣି ଥରେ ହେରା ଫେରି ରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ |

Share Your Views In Comments Below

comments