ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଧମକ ଦେଇଥିବା ଦୋଷୀ ହେଲା ଆରେଷ୍ଟ, ପୋଲିସ କଲା ଗିରଫ… ଧମକ ଦେଇଥିବା ଯୁବକ…

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାରକୁ ଧମକ ଦେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ନିକଟରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଦଳର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ଧୋନିଙ୍କ 4 ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର କରିବ। ଏହି କୁତ୍ସିତ ମନ୍ତବ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଧୋନିଙ୍କ ପରିବାରର ସହମତିରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଏହାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସର ବୈଷୟିକ ଦଳ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି ଯେ ଗୁଜୁରାଟର ଆଇପି ଠିକଣାରୁ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହା ପରେ ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ ଗୁଜୁରାଟ ପୋଲିସର ସହାୟତା ନେଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁଜୁରାଟ ପୋଲିସ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗୁଜୁରାଟ ପୋଲିସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯିବ।


ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରେ

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୁଜୁରାଟର କୁଚ୍‌ର ଜଣେ ନାବାଳକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଗୁଜୁରାଟ ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ଏହାକୁ ମୁଣ୍ଡାର ନାମନା କପାୟା ଗ୍ରାମରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଗିରଫ ପରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା, ଜଣାପଡିଲା ଯେ ସେ ଜଣେ ନାବାଳକ ଏବଂ ଦ୍ୱାଦଶରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଛନ୍ତି। ଗୁଜୁରାଟ ପୋଲିସ ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବ। ଏହା ପରେ ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ।

ଧୋନିଙ୍କ ଘରର ସୁରକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା

ଧୋନିଙ୍କ ଝିଅ ଜୀଭାଙ୍କୁ ମିଳିଥିବା ଧମକ ପରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଧୋନିଙ୍କ ବାସଗୃହର ସୁରକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି କରିଛି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଧୋନି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ରାଞ୍ଚିରେ ରୁହନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଧୋନି ଆଇପିଏଲ ଖେଳିବାକୁ ଦୁବାଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଝିଅ ରାଞ୍ଚିରେ ଅଛନ୍ତି।

ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ କରିଥିଲା କମେଣ୍ଟ

ଏଥର ଆଇପିଏଲରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ହୋଇଛି। ନିକଟରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଠାରୁ ହାରିଥିଲା | ଏହି ପରାଜୟରେ ଦୁଃଖିତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସିଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏହି ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ଦୃଢ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ମାମଲାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିସହ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ବାଳକକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments