ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଏତୋଟି ଛୁଆକୁ ଦେଲେ ଜନ୍ମ, ଆଖ ପାଖ ଲୋକଙ୍କ ସହ ପାଖ ଗାଁରେ ବି ହେଉଛି ଚର୍ଚ୍ଚା…

ପ୍ରକୃତି ସର୍ବଦା ବିଜ୍ଞାନଠାରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱରେ ହିଁ ରହିଆସିଛି, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେତେ ବୁଦ୍ଧିମାନ କିମ୍ବା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ସେ ପ୍ରକୃତି ଆଗରେ କିଛି ନାହିଁ, କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଅଛି ଯାହାକୁ ବିଜ୍ଞାନ ମଧ୍ୟ ଜାଣେ ନାହିଁ, ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବୁ | ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ସୀତାପୁରରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏକାଠି 4 ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୀତାପୁରର ରେଉସା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ମୁନ୍ନୁ ଲାଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୌସମୀ ଦେବୀ ଏହି 4 ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ସେ ପ୍ରବଳ ଯନ୍ତ୍ରଣାର ଶବ୍ଦ ଶୁଣିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏହା ବହୁତ ବଢ଼ିଗଲା, ଯାହା ପରେ ଘରେ ଡେଲିଭେରୀ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଚାରିଟି ସୁସ୍ଥ ସନ୍ତାନର ଜନ୍ମ ହେବା ଦେଖିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା |

ଏହି ଖବର ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି,ଲୋକମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଘରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି, ସମସ୍ତେ ନିଜ ଆଖିରେ ଏହି ପ୍ରକୃତିର ଚରିତ୍ରକୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଏବଂ ପିତା ମୁନ୍ନୁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜନ୍ମ ପରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଗଣମାଧ୍ୟମ ଅଧିକ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସୁଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments