ମହିଳାଙ୍କର ତଣ୍ଟିରେ ହେଉଥିଲା ଦରଜ, Doctor ବାବୁ ଖୋଲିଦେଲେ ନିଜର ପେଣ୍ଟ ର ଚେନ, ଆଉ କହିଲେ ଏମିତି କର… ତାପରେ ଯାହା ହେଲା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗୋରଖପୁରରୁ ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କୁ କେବିନ କୁ ଡାକି ପ୍ୟାଣ୍ଟର ଚେନ ଖୋଲି ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ। ଗଳାର ଟକ୍ ସିଲ୍ ଚିକିତ୍ସା କରାଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ତୁମେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କର, ତେବେ ଗଳା ଭଲ ହୋଇଯିବ। ଯଦି ତୁମେ ଓରାଲ ସେକ୍ସ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିବ ନାହିଁ, ତେବେ ଆସ ମୁଁ ଶିଖାଇଦେବି | ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ପଲ୍ଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଦେବିଆରେ ରହୁଥିବା ଏହି ମହିଳା କୁହନ୍ତି ଯେ 15 ଅକ୍ଟୋବର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଏବଂ ନଣଦଙ୍କ ସହ ବସଗାଁରେ ଥିବା ଡାକ୍ତର ଗଣେଶ ଗୌଡ଼ଙ୍କ କ୍ଲିନିକ୍ ଆସିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଗଳାରେ ସମସ୍ୟା ଥିଲ | ନମ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ କ୍ୟାବିନରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହା ଉପରେ ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ତୁମେ ତୁମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କଲେ ଗଳା ଭଲ ହୋଇଯିବ। ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ଓରାଲ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଜାଣିନାହାନ୍ତି ହେଲେ ମୁ ଶିଖାଇ ଦେଉଛି କହି ପାଣ୍ଟର ଚେନ ଖୋଲି ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ।

ପୀଡିତା ଏହି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପରେ କେବିନ ଭିତରୁ ବାହାରି ଆସିଲେ | ମହିଳା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଡାକ୍ତର ଗଳା ଯାଞ୍ଚ କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଏପରି କରନ୍ତୁ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବାହାରେ କୌଣସି ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ବସଗାଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର SO କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଆଗକୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି ।

Share Your Views In Comments Below

comments