ମହିଳା ମାନେ ଏହି ସମୟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଥାନ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା ପାଇଁ …!

ସେକ୍ସ ବିଷୟ ରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ସମୟ ରେ ପୁରୁଷ ମାନେ ଏହି ଭ୍ରାନ୍ତି ରେ ରହିଥାନ୍ତି କି ସେମାନେ ତାଙ୍କ ମହିଳା ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ କେଉଁ ସମୟ ରେ ଅଧିକ ଉତେଜିତ କରିପାରିବେ | ସେକ୍ସ କୁ ନେଇ ମହିଳା କେଉଁ ସମୟ ରେ କେଉଁ ପ୍ରକାର ର ଫିଲିଙ୍ଗସ ଆସିଥାଏ ଏହା କୁ ନେଇ ପୁରୁଷ ମାନେ ଚିନ୍ତା କରିଥାନ୍ତି | ଯାହା କୁ ନେଇ ଦମ୍ପତି ଙ୍କ ର ସେକ୍ସ ଲାଇଫ ଖରାପ ହେଇଥାଏ | ଏବଂ ପୁରୁଷ ଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ସେକ୍ସ ପାଁଇ ଯେତେବେଳେ ଦୁଃଖ ହେଇଥାଏ ତ ସେହି ସମୟ ରେ ମହିଳା ଙ୍କ ର ସମୟ ସେକ୍ସ ପାଁଇ ଅଧିକ ଇଚ୍ଛା ହେଇଥାଏ |

1.ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଙ୍କ ର ମାସିକ ଧର୍ମ ସ୍ରାବ ହେଇଥାଏ ସେତେବେଳେ ଏହା ର 2 ସପ୍ତାହ ପରେ ମହିଳା ଙ୍କ ର ପ୍ରଜନନ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ହେଇଥାଏ | ଏବଂ ମହିଳାମାନେ ସେକ୍ସ କରିବା କୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିଥାନ୍ତି I ଏହି ସମୟ ମହିଳା ଙ୍କ ର ସେକ୍ସ କରିବା ର ଉତ୍ତମ ସମୟ ହେଇଥାଏ |

2.ଋତୁ ପରିବର୍ତନ ସମୟ ରେ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ଙ୍କ ର ସେକ୍ସ ଚିନ୍ତାଧାରା ରେ ପରିବର୍ତନ ହେଇଥାଏ | ଯେପରି ବସନ୍ତ ଋତୁ , ବର୍ଷା ଦିନ ରେ ଓ ଥଣ୍ଡା ଦିନ ରେ ମହିଳା ଙ୍କ ର ସେକ୍ସ ଭବନା ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ହେଇଥାଏ |

3.ମହିଳା ଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ପରେ ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ସେମାନେ ଅଧିକ ଉତେଜିତ ହେଇଥାନ୍ତି ଓ ପୁରୁଷ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା କୁ ରାଜି ହେଇଥାନ୍ତି |

4.ମହିଳା ପୁରୁଷ ଙ୍କ ତୁଳନା ରେ ଅଧିକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ ଦେଖନ୍ତି | ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ ମହିଳାମାନେ ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେଇଥାନ୍ତି | ଏବଂ ମହିଳା ଙ୍କ ର ଏପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସେକ୍ସ ସମ୍ବନ୍ଧ ପାଁଇ ଅଧିକ ଉତେଜିତ ହେବାର ଦେଖାଯାଇଥାଏ |

Share Your Views In Comments Below

comments