ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ବନୁଚି ଚତୁର୍ଗ୍ରହୀ ଯୋଗ, କୋଉ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ରହିବ ଶୁଭ ଆଉ କିଏ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ହେବ କ୍ଷତି ଜାଣନ୍ତୁ…

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିରେ ଲଗାତାର ଭାବରେ ହେଉଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ | ଯଦି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଭଲ ରୁହେ, ତେବେ ଜୀବନରେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ମିଳିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଠିକ ନଥିବା ହେତୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ |

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଜାନୁୟାରୀ 14 ରେ, ମାକର ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ମକର ରାଶିରେ ବୁଧ, ଗୁରୁ ଏବଂ ଶନି ସଂଯୋଗ କରିବେ ଏବଂ ଏହି ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ମଧ୍ୟ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଚତୁର୍ଗ୍ରହୀ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତେବେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଉପରେ କିପରି ପ୍ରଭାବି ପକାଇବ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବିଷୟରେ…

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଚତୁର୍ଗ୍ରହୀ ଯୋଗର କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ

ମେଷ ରାଶିର ପୁରୁଷ ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନେ ଚତୁର୍ଗ୍ରହୀ ଯୋଗର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କଠିନ ଆହ୍ୱାନର ଦୃଢ଼ ଭାବରେ ସମ୍ମୁଖୀନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନା ଚାଲିପାରେ | ବୃତ୍ତି ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ ହେବ | ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ଚତୁର୍ଗ୍ରହୀ ଯୋଗର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କୋର୍ଟ ଅଦାଲତରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚତୁର୍ଗ୍ରହୀ ଯୋଗର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବିବାହ ଆଲୋଚନା ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଧନ ଉପକୃତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ବୈଜ୍ଞାନିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଏକ ନୂତନ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି ଯୋଗ ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶିଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି କିପରି ରହିବ

ବୃଷ ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଦାନରେ ପ୍ରତି ଆପଣ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ସାହସ ଏବଂ ବୀରତ୍ୱର ଶକ୍ତି ଉପରେ, ଆପଣ ଅତି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ମିଶ୍ରିତ ଭାବରେ ଚାଲିବ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ | ଅଫିସରେ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଚତୁର୍ଗ୍ରହୀ ଯୋଗର ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଆବଶ୍ୟକ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ନକରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ କଠିନ ଆହ୍ୱାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣଙ୍କର ମନ ପାଠ ପଢିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିନ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦସ୍ତାବିଜରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସଠିକ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ପାରିବାରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାମ କରିବାରେ ବାଧା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ, ଆପଣ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ | ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସାହସୀ ଓ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲା ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଚାକିରିରେ ମହିଳାମନେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ପାଇବାରେ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚତୁର୍ଗ୍ରହୀ ଯୋଗ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଜିନିଷକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚତୁର୍ଗ୍ରହୀ ଯୋଗ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଶୁଭ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଏକ ଖୁସିର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କରିଥିବା କିଛି ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

Share Your Views In Comments Below

comments