ମଲାଇକା ଆରୋରା ପ୍ରାୟ 4 ବର୍ଷ ପରେ ଖୋଲିଲେ ରହସ୍ୟ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ହେଇଥିଲା ସ୍ୱାମୀ ଅରବାଜଙ୍କ ସହ ଛାଡପତ୍ର, କହିଲେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କର…

ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ନାମ ଆଜି ବି ବଲିଉଡର ଶୀର୍ଷ ଏବଂ ହଟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିଆଯାଏ । ଯଦିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ସେ ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖବରରେ ରହୁଛନ୍ତି | ଆଜି ବି ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ କୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଟିଭି ରିଆଲିଟି ସୋରେ ତାଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜ ଏବଂ ହଟ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ହେତୁ ଜଜ ଚେୟାରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ସେ ଅନେକ ବଡ଼ ଇଭେଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସନ୍ତି |

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ମଲାଇକା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭାଇ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ସହ ଲଭ ମେରେଜ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି ପାରସ୍ପରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ଉଭୟ ପ୍ରାୟ 18 ବର୍ଷ ପରେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ | ଆପଣ ଏବଂ ଆମ ପରି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏପରିକି ଆରମ୍ଭରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ମଲାଇକା ହିଁ ଅରବାଜଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ। ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସେମାନେ 2017 ରେ ଛାଡପତ୍ର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ଯେବେଠୁ ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା, ଗଣମାଧ୍ୟମର ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁବେଳେ ଅନେକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ, କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଅରବାଜ ଖାନ ଏବଂ ମଲାଇକା ଆରୋରା ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି | ଏମିତିରେ, ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ଅନୁମାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କ’ଣ ଘଟିଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଥିଲା | ମଲାଇକା ହୁଏତ କୌଣସି ଦୃଢ଼ କାରଣ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ |

ମଲାଇକା ଏଠାରେ କହିଲେ କାରଣ

ଏହା କରୀନା କପୁରଙ୍କ ରେଡିଓ ଚାଟ୍ ଶୋ’ର ବିଷୟ, ଯେଉଁଠାରେ ମଲାଇକା ଆରୋରା ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଛାଡପତ୍ର କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଯାହା କହିଥିଲେ ତାହା ସେ ଏଠାରେ କହିଥିଲେ। ମଲାଇକା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ କହୁଥିଲେ ଏସବୁ କର ନାହିଁ | ଏହା ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ସତ, ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ କେହି ସିଧାସଳଖ କହିବେ ନାହିଁ। ସମସ୍ତେ କେବଳ କହିବେ ଯେ ତୁମେ ଯାହା ବି କର, ସଚେତନ ଭାବରେ କର ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିଛି |

ଏହା ପରେ, ମଲାଇକା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଦୃଢ଼ ଅଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ସମର୍ଥନ ମିଳିଥିଲା। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଶେଷରେ କହିବାକୁ ପଡିଲା ଯେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଗର୍ବିତ | ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମହିଳା ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ | ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ପରିବାରରୁ ଏହା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଅଧିକ ସାହସ ପାଇଲି ଏବଂ ମୁଁ ମୋ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଦୃଢ଼ ହୋଇ ମୋର ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କଲି।

ଆଜି ବି ମଲାଇକା ଏବଂ ଅରବାଜ ବନ୍ଧୁ ପରି ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟନ୍ତି | ଆଜି ବି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏପରି କିଛି ଗିଲା ଶିକୱା ନଜର ଆସେନାହିଁ | ଏବଂ ଯିଏ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖେ ସେ କେବେବି କହିପାରିବ ନାହିଁ ଯେ ସେମାନେ ଥରେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅରହାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଅରବାଜ ଅନେକ ସମୟରେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments