ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଆସିଲା ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଲଗାଇଲେ ଜୟ ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ…

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ନୂଆ ମୋଡ଼ ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ ଅଭିଯୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତଥା ଅଭିନେତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ। ଏବଂ ତଦନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ସହ ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏହି ତାଲିକାରେ ଯୋଗ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛି|

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଛି। ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏନସିବି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଇଛନ୍ତି। ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଏନସିବି ସମ୍ମୁଖରେ ହାଜର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ତେବେ ଖବର ପାଇ ଦୀପିକା ଏହି ସମୟରେ ଗୋଆରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରୁଛନ୍ତି। ଏନସିବି ଅଧିକାରୀମାନେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ମଧ୍ୟ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଖସି ପଳାଇବା ପାଇଁ ଜୟା ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ସଂଯୋଗ ମାମଲାରେ କରିଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରୁ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ସ ସଂଯୋଗ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏନସିବି ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ଏହି ଘଟଣାରେ ନିଶା ସେବନ କରୁଥିବା ବହୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି।

ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏନସିବି ଏହାର ତଦନ୍ତକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିଥିବାବେଳେ ଏହି ଏ-ତାଲିକା ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ “ତଦନ୍ତରେ ଜଡିତ” ହେବାକୁ କୁହାଯାଇଛି, ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିଗରୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯିବ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ନାମ ଆସିଛି ଏବଂ ଅଧିକ ନାମ ଆଗକୁ ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ 25 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ଡକାଯାଇଛି। ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ ଆହୁରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ ଜଣେ ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳକ ଜୟା ସାହା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ଏହି ଘଟଣାର ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ନ ଥିବାରୁ ସେ କିଛି ସମୟ ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହାଜର ହେବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ‘ଡି’ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ ବୋଲି ଏନସିବି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣିବା ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗରେ ଏନସିବି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିସାରିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇସାରିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ଅନେକ ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀ ମଧ୍ୟ ଧରାପଡିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments