ମାରିବା ସମୟରେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ଏହି ହିରୋଇନ, ଅମିତା ବଚ୍ଛନଙ୍କ ସହ Sooryavanshamରେ କରିସାରିଇଛନ୍ତି କାମ… ଏମିତି ହେଇଥିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଛାତି ଥରି ଉଠିବ

କୁହାଯାଏ ଜୀବନ ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁରେ କାହାର ଅଧିକାର ନଥାଏ । କିନ୍ତୁ ବଞ୍ଚିବା ସମୟରେ କିଛି ଏଭଳି କରାଯାଇପାରେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସର୍ବଦା ସ୍ମରଣୀୟ ହୋଇ ରହିଯିବେ | ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଦୃଢ କାହାଣୀ ଏବଂ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ବି ତାଙ୍କୁ ଟିଭିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଏହି ଫିଲ୍ମ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲା | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ଲୋକେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ।

ତାଙ୍କର ସରଳତା ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥିଲା ​​| ସେ ଅନେକ କନ୍ନଡ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। 2004 ରେ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଥିଲା।

MBBS ଛାଡି ଅଭିନୟ ଚୟନ କରାଯାଇଥିଲେ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା 18 ଜୁଲାଇ 1972 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେ 1992 କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗାନ୍ଧର୍ଭାରେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। 12 ବର୍ଷର କ୍ୟାରିଅରରେ ସମୁଦାୟ 14 ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିବା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା କେବଳ ଗୋଟିଏ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ସେ କନ୍ନଡ ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାମିଲ। ତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ତାଙ୍କୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଜୀବନ୍ତ ରଖିଛନ୍ତି। ସେ MBBS କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନୟ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ MBBS ଛାଡିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ପିତା କେ.ଏସ୍ ସତ୍ୟନାରାୟଣ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣାଶୁଣା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲେଖକ ଏବଂ ନିର୍ମାତା।

ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିଲେ

ଅଭିନୟରେ ଏକ ଭଲ ପରିଚୟ ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ରାଜନୀତି ଆଡକୁ ଗଲେ | ସେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇ ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅନୁସରଣ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ରାଲିରେ ପଠାଯାଇଥିଲା | ନିର୍ବାଚନରେ ​​ସେ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ। ସେ ନିଜ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ତଥା ସଫ୍ଟୱେୟାର ଇଞ୍ଜିନିୟର ଜିଏସ ରଘୁଙ୍କୁ 2003 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ମୃତ୍ୟୁ ସମୟରେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ

ଯେଉଁ ଦିନ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ, ସେ କରିମ ନାଗରକୁ ଏକ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ସମାବେଶରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। ମାତ୍ର ବିମାନ ଉଡ଼ାଣର କିଛି ମିନିଟ ପରେ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ସେହି ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେ ସେହି ସମୟରେ 7 ମାସ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ | ମାତ୍ର 31 ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ।

ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତଥା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥିଲା। ମୃତ୍ୟୁର 16 ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଟିଭିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ, ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଭିନୟକୁ ପ୍ରଶଂସା ନକରି କେହି ବଞ୍ଚିପାରିବେ ନାହିଁ |

Share Your Views In Comments Below

comments