ମରୁ ମରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତିଥିଲେ ‘ବାହୁବଲୀ’ର ଏହି ଅଭିନେତା, ନିଜ ମୁଁହରେ କହିଲେ କେମିତି ଭଗବାନ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇ ଦେଲେ…

ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ରାଣା ଡଗଗୁବାତୀ ବାହୁବଲୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ‘ଭଲାରଦେବ’ର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପରେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ | ରାଣା ଡଗଗୁବାତୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିହିକା ବଜାଜଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଥିଲା। ଆଜିକାଲି ରାଣା ଡଗଗୁବାତୀ ତାଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି |

ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତା ସାମନଥା ଅକ୍କିନେନିଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଏପରି କିଛି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​| ଏହି ସମୟରେ, ରାଣା ଡଗଗୁବାତୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଏକ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏତେ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଯେ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଅଳ୍ପକେ ବଞ୍ଚି ଥିଲେ ।


କେବଳ ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ ସମନଥା ଅକ୍କିନେନି ନୁହେଁ, ରାଣା ଡାଗଗୁବାତୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ରାଣା ଡାଗଗୁବତୀଙ୍କ ଏହି ପ୍ରକାଶନ ଶୁଣିବା ଦ୍ୱାରା ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଥିଲେ। ଚାଟ୍ ସୋ’ରେ ରାଣା କୁହନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆଗକୁ ବଢୁଥିବ, ସେତେବେଳେ ହଠାତ୍ ଏକ ପଜ ବଟନ୍ ଆସିବ… ମୋର ଏକ ବିପି ସମସ୍ୟା ଥିଲା, ମୋ ହୃଦୟର ଚାରିପାଖରେ କାଲସିଫିକେସନ୍ ଥିଲା ଏବଂ କିଡନୀ ମଧ୍ୟ ବିଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲା | ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍ ଏବଂ ରକ୍ତସ୍ରାବର 70% ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁ ହେବାର 30% ସମ୍ଭାବନା ଥିଲା |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ରାଣା ଡଗଗୁବାତୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସିଧା ଆଖିରେ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଆଖିରେ ଦେଖିପାରନ୍ତି ବୋଲି ରାଣା ଡଗଗୁବାତୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପିଲାଦିନରୁ ତାଙ୍କର ଏହି ସମସ୍ୟା ଥିବା ରାଣା କହିଥିଲେ। ରାଣା ଡାଗଗୁବାତୀଙ୍କ ଏହି ସାକ୍ଷାତକାର ଏକ ଅଗ୍ରଣୀ ୱେବସାଇଟରେ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଥିଲା | ଆଜି ଏତେ ସବୁ ଅସୁବିଧା ସତ୍ୱେ ରାଣା ବାକି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରେରଣା ହୋଇପାରିଛନ୍ତି |2

Share Your Views In Comments Below

comments