ମସାଜ ପାର୍ଲରରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହେଲା କିଛି ଏମିତି କାଣ୍ଡ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବେନି ଆପଣ… ଡିଲିଟ ହେବା ପୁର୍ବରୁ ଦେଖି ନିୟନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ

ଆଜିର ବ୍ୟସ୍ତ ବହୁଳ ଜୀବନରେ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୁଇ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ପାଇଁ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି | ଆଜିର ସମୟରେ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ପ୍ରମୁଖ ସହରରେ ମସାଜ ପାର୍ଲର ଖୋଲିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକଙ୍କ ଶରୀର ମସାଜ କରାଯାଏ | ଆଜି ବି ଗାଁର ଲୋକମାନେ ଘରେ ନିଜର ମସାଜ୍ କରିଥା’ନ୍ତି | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଅଛି, ସେମାନେ ଆମ ଦେଶରେ ନକରାଇ, ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ମସାଜ କରିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମସାଜ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସ୍ଥାନ |

ମସାଜ ପାର୍ଲରରେ ଭୁଲ ବ୍ୟବସାୟ ଘଟେ:
ଆଜିର ଦିନରେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ଅଛି, ସମସ୍ତେ ମସାଜ୍ ପାର୍ଲରକୁ ଯାଇ ମସାଜ୍ କରିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି | ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ଏହି ମସାଜ ପାର୍ଲରରେ ଘଟୁଥିବା ଭୁଲ ବ୍ୟବସାୟରେ ଧରାପଡିଯାଆନ୍ତି, ଯାହା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପୁଅ ମସାଜ କରିବାକୁ ପାର୍ଲରକୁ ଯାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯାହା ଘଟେ ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିପାରେ |

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗୁଆ କହିବି ଯେ ଏହା ଏକ ବ୍ୟଙ୍ଗ ଭିଡିଓ, ଏହାର କୌଣସି ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ | ଆଜିକାଲି ମସାଜ ପାର୍ଲରରେ କ’ଣ ଘଟୁଛି ତାହା ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏହା ପରିକଳ୍ପନା କରାଯାଇଛି |

ଏହି ଭିଡିଓ ସମାଜର ସତ୍ୟକୁ ଦର୍ଶାଉଛି: ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ-

ଝିଅଟି ପୁଅକୁ ବସିବାକୁ କହିଲା ଏବଂ ତା’ର ହାତକୁ ମାଲିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ଝିଅଟି ଜୋରରେ ହାତ ଧରିଥାଏ | ତା’ପରେ ପୋଲିସ ପାର୍ଲରକୁ ଆସେ ଏବଂ ଝିଅଟି କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ଯେ ଏହି ପୁଅ ସହ ଜବରଦସ୍ତି କରୁଛି | ପିଲାଟି ବାରମ୍ବାର ସେ କିଛି କରିନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି କହିଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି | ତା’ପରେ ଅନ୍ୟ ପୁଅ ଆସି କହିଲା ଯେ ତାଙ୍କର ପ୍ରାଂକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ଏହାପରେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି |

ଯଦିଓ ଏହା ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଥିଲା, ତଥାପି ଏହା ସମାଜରେ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରକୃତ ଚିତ୍ର ଦର୍ଶାଏ | ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ପିଲାଟି କିପରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବୋକା ବନେଇଛି | ଯଦି ଆପଣ କେବେ ଏକ ମସାଜ ପାର୍ଲରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଏପରି ଘଟଣା ଯେମିତି ନଘଟେ |

Share Your Views In Comments Below

comments