ମାସିକ ରାଶିଫଳ: ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଏହି 5ଟି ରାଶିର ଜୀବନରେ ଆସିବ ଖୁସିର ଲହରୀ, ଜୀବନ ହୋଇଯିବ ସୁଖମୟ, ପଢନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ରାଶିଫଳ

ଏହି ବର୍ଷ ଏହାର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚିଛି | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ମନରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଥିବ ଯେ ଆଗାମୀ ମାସ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ଏହି ମାସିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣଙ୍କର ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ଆଗାମୀ ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ, ବୃତ୍ତି ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କିପରି ହେବ | ଏହି ମାସିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଅପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଗୋଟିଏ ମାସର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ Rashifal December 2020

ମେଷ (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଜଣେ ଦକ୍ଷ ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟ କର୍ମୀ ଭାବରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କ ସହଯୋଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ପରିକଳ୍ପନା କରାଯିବ | ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଆଇନଗତ ମାମଲା ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ରହିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ମାସ ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓ, ଏ, ଆ, ବା, ଉ, ଭେ, କୋ, ବ:

ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ ଚିନ୍ତାଧାରାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଲାଗିବ | ଅଫିସରେ କ୍ରେଡିଟ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ | ପୁରୁଣା ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ହେତୁ ଏହି ମାସରେ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ଶାସନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଧିପତ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିବେଶ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ: ମାସ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ରହିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଦ, ଡ଼, ଗ, କ, କୋ, ହ:

ଡିସେମ୍ବରରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | କାମରେ ଆପଣଙ୍କର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବୁଦ୍ଧି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ କାମକୁ ବହୁତ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଗତି ଧରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମାସ ଭଲ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତିନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ସଫଳ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବିଶେଷକରି ମଧୁମେହ ରୋଗୀମାନେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତି |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦ, କର, ଦେ, କର:

କେବଳ ଏକ ଛୋଟ ଭଲ କାମ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁମାନେ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ହୋଇଯିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ କୌଣସି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଉପାୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲେ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର ବର୍ଦ୍ଧିତ ମନୋବଳ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଦେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ ରହିବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଭଲ ଚାକିରି ଅଫର ମିଳିପାରିବ | ବିଦେଶ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: କର୍କଟ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ସିଂହ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ମାସ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିବ | କିଛି ବିଶେଷ ଯୋଜନା ରଖିବେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ବିକ୍ରି କରିବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମାସ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, ଝଗଡା ହୋଇପାରେ, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କର କଥା ଶୁଣିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଯେଉଁମାନଙ୍କର କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ଅଛି ସେମାନେ କିଛି ଆରାମ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ପା, ପା, ପୋ, ଶ, ସ, ଥ, ପେ, ପୋ:

ଏହି ମାସରେ ଆପଣ କରିବାକୁ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଦୂରରୁ ଆସିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ମାସ ହେଉଛି କାରଣ ଆପଣ କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ଉଭୟ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ରହିବ |

କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ: ଏହି ମାସ କ୍ୟାରିୟର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ବାଟ ଖୋଲିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ, କିନ୍ତୁ ଜଳ ପରି କ୍ରମାଗତ ଅର୍ଥ ପ୍ରବାହ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରତିଭାକୁ ସଠିକ୍ ଉପାୟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଏହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ଭୟ କରିବାର କିଛି ନାହିଁ | ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କୁ ଟିକେ ସ୍ପେସ ଦରକାର ଥିବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣ ନୂତନ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ରାଜନେତାମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ।

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଖି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ:

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ବରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସହଯୋଗ ମିଳିବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରି ରଖନ୍ତୁ | ମାସର ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ଲହରୀ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଭଲ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଭବ କରିବେ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବରଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ବୁଝନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ:

ଏହି ମାସରେ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କଥାରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ସମ୍ଭବ | ଆପଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି | ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ହେତୁ ଅଫିସରେ କିଛି ବଡ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସବୁକିଛି ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ | ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଗର୍ବ ଏବଂ ଅହଂକାରକୁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ କଳା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ କାମ କରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି:

ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମୟ ନଷ୍ଟ ନକରିବା ଏବଂ କିଛି ଭଲ କାମ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରାଥମିକତା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ରହିବ | କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଠକେଇରେ ପଡ଼ିପାରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ ଭଳି ଭାବିବେ କରିବେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ, ତେଣୁ ନିତ୍ୟକର୍ମରେ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ ସାମିଲ କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ଯାଅ, ସ, ଯା, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା:

ଆପଣ ସ୍ଥିର ଭାବରେ ଟଙ୍କା ପାଇବେ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଜୀବିକା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଉତ୍ସାହର ସହିତ କାମ କରିବା ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | କାମ କରିବାରେ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବେ | ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ କୌଣସି ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces) ଡୁ, ଥା, ଝ, ଜ, ଦିଅ, ଦିଅ, ଚା, ଚି:

ମୀନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ କାମରେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାରେ ଏବଂ ବୁଝିବାରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ, କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ଚାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସହଭାଗୀତାରେ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ରଖନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଏବଂ ଉପହାର ପାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ |

ଆପଣ ସମସ୍ତ ରାଶିଗୁଡିକର ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଡିସେମ୍ବର 2020 ରଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ | ମାସିକ ରାଶିଫଳର ଏହି ରାଶିଫାଲ୍ ଆପଣ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ? ଦୟାକରି ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ରାଶିଫଳକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ |

ଆପଣ ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଡିସେମ୍ବର 2020 ର ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପଢିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଡିସେମ୍ବର ର ଏହି ରାଶିଫଳ କିପରି ଲାଗିଲା? କମେଣ୍ଟରେ ନିଜର ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ରାଶିଫଳକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments