ମାସିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି ମାସ ଏହି 7ଟି ରାଶିର ବଦଳିବ ସମୟ, ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଏହି ମାସ… ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ସମ୍ପର୍କରେ

ନଭେମ୍ବରରେ ସାତୋଟି ରାଶିର ତାରକା ବହୁତ ଭଲ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନ ଥିବ ଯେ ଆଗାମୀ ମାସ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ? ନଭେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ଏହି ମାସିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣଙ୍କର ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରେମ, ବୃତ୍ତି ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆସନ୍ତା ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ହେବ ତାହା ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ | ଏହି ମାସିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଏକ ମାସର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ Rashifal November 2020

ମେଷ ରାଶି (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ଏହି ମାସରେ, ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ଆଚରଣରେ ଅନୁକୂଳତା ରହିବ | କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆକର୍ଷଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ କରିବେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶ୍ୱାସର ମୂଳଦୁଆରେ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯଦି ଆପଣ କ୍ରୋଧରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏହି ମାସ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଖାଇବା ଏବଂ ପିଇବାରେ ଅସାବଧାନତା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ ବୋ:

କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଏବଂ ଘରୋଇ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଏହି ମାସରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହେବ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କେବଳ ବୁଦ୍ଧିରେ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ରୋଜଗାର ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପାଠ ପଢ଼ାରୁ ବିଚଳିତ ହେବେ | ଆଗାମୀ ସମୟରେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏକ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସେହି ମନୋଭାବ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବ, ଯାହା ଏତେ ଭଲ ନୁହେଁ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ କରିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଜନକ ଅଭ୍ୟାସ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଡ଼, ଜ, କ, କୋ, ହା:

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣ ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସହଭାଗୀତା କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ କରିପାରିବ | ଭ୍ରମଣ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମେଳ ହେବ | ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନର ଲାଭ ମିଳିବ | ଶୀଘ୍ର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାର କ୍ଷମତା ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ସ୍ୱୀକୃତି ଦେବ | ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଆପଣ ଭାବିଥିବା ପରି ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ମଧୁର ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ହଠାତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବାର ଯୋଗ ବନୁଛି |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦ, କର, ଦେ, କର:

ପରିବାରରେ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ କରାଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ଏହି ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହିସାବ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ମାସ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଧନଲାଭର ଯୋଗ ବନୁଛି| କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହକର୍ମୀମାନେ ସହାୟତା କରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଯିବା-ଆସିବା ଯୋଗୁଁ ଘରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ କିଛି ହାସଲ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାରକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିପାରିବେ | ଋଣ କାରବାରରେ କିଛି ସହଜ ରହିବ | ଆପଣ କିଛି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇପାରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରିୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସରେ, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସରେ, ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ପା, ପା, ପୋ, ଶ, ପି, ସ, ଠ, ଣ:

ଏହି ମାସରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସହାୟକ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତାଠାରୁ ଅଧିକ ଅନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ | ବଡ ଯୋଜନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରନ୍ତି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ଆଗ୍ରହକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ କଷ୍ଟକର କରିପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟ ଉପରେ: ଆପଣ ବୃତ୍ତିଗତ ସ୍ତରରେ ଯେକୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ସ୍ଥିତିରେ ରହିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ରୋଜଗାରରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | କେହି କେହି ଆପଣଙ୍କର ଇମେଜ କରନ୍ତି କରିପାରନ୍ତି | ଭୁଲ ଅଭ୍ୟାସଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଭଲ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବିଷୟବସ୍ତୁ ଲାଭ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ମାସ ହେବ | ବିରକ୍ତ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ କିଛି ରୋମାଞ୍ଚକର ସନ୍ଧାନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ, ନୂତନ
କୌଶଳଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ତାରକାମାନେ ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ସୂଚିତ କରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ:

ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ନିର୍ଭର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କୌଣସି ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକାଗ୍ରତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ଘର ପାଇଁ କିଛି କିଣିବା ଏକ ଶୁଭ ଉତ୍ସବ ହେବ | ସଫଳତା ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ସ୍ତର ହ୍ରାସ ପାଇବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ରୋମାନ୍ସ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଏବଂ ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଜଟିଳ ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବେରୋଜଗାରମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, କାରଣ ଆପଣ ମୌସୁମୀ ସଂକ୍ରମଣକୁ ଧରି ପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ:

ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ସଫଳତା ଆଡକୁ ଯିବେ ଏବଂ ସଫଳତାର ନୂତନ ଷ୍ଟାର ହାସଲ କରିବେ | ଆପଣ ଜୀବନ ସାଥୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ଦୈନିକ ଲାଭର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଡିଲ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଖୁସିକୁ ବଳିଦାନ ଦେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ବିକାଶ ହେବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏହି ମାସରେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଚାଲିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି:

ଆପଣ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ସ୍ଥିରତା ରହିବ, ଯାହାଫଳରେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ କରାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଚାହୁଁଥିବା ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | କଳାକାରମାନେ କଳା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ | ମା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ପରି ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ ହେବ | ବିବାଦ ହୋଇପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ନିଅ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା କାରଣରୁ ଚାପର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ସମଲିଙ୍ଗୀ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା:

ଏହି ମାସରେ ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପାର୍ଶ୍ୱ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ପିତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ମାମଲା ଜଟିଳ ହୋଇପାରେ | ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ସହିତ ଗତି କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଘର ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମର ଉପହାର ପାଇବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ନିଜର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଏପରି ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପଦାର୍ଥରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ ଅଧିକ କୋଲେଷ୍ଟ୍ରଲ ଥାଏ |

ମିନ ରାଶି (Pisces) ଡୁ, ଥା, ଝ, ଜ, ଦିଅ, ଦିଅ, ଚା, ଚି:

ରାଜନୈତିକ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ | ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଜିନିଷଗୁଡିକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ହେବ | କଳା ଏବଂ ସାହିତ୍ୟରେ ମନ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାକୁ ବାଧାବିଘ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କାକୁ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ, ଯାହା ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଫେରି ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହାୟତା ଆରାମ ଦେବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ, ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ |

ଆପଣ ସମସ୍ତ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ନଭେମ୍ବର 2020 ର ମାସିକ ରାଶିଫଳ ପଢିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ ନଭେମ୍ବର ମାସର ଏହି ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଆପଣ କିପରି ଲାଗିଲା? ଦୟାକରି ନିଜର ମତାମତ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ରାଶିଫଳକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments