ମାସିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି ମାସରେ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ହେଉଛି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି 2ଟି ରାଶିରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ରାଜଯୋଗ, ମାଲାମାଲ ହେଇଯିବେ ଏମାନେ

ଅକ୍ଟୋବରରେ ଗ୍ରହଗୁଡିକରେ କିଛି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟୁଛି ଯାହା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନ ଥିବ ଯେ ଆଗାମୀ ମାସ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ଏହି ମାସିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣଙ୍କର ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ, ବୃତ୍ତି ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆସନ୍ତା ମାସ କିପରି ହେବ ତାହା ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ | ଏହି ମାସିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଗୋଟିଏ ମାସର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ|

ମେଷ (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଶିଖିବେ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଅଳସୁଆ କାମକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ନିଜର ସାମାଜିକ ସର୍କଲରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ହାସଲ କରିବେ | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ମାମଲାରେ ନିକଟତର ଲୋକଙ୍କ ଉପଦେଶ କାମରେ ଆସିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନର ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ ଏବଂ ଆପଣ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହେବ |
ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଯେକୌଣସି ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ବ୍ୟାୟାମ ଜାରି ରଖ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ ବୋ:
ଏହି ମାସରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ବ୍ୟକ୍ତି ସହିତ କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି | ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜର ମନର କଥା କହିଲେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି ହେବ | ଭଗବାନଙ୍କ ନାମ ନେଇ ଆଗକୁ ବଢ଼ାନ୍ତୁ, ଭଲ ସୁଯୋଗ ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି |
ସୁଖ-ସୁବିଧାରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ମାଲିକ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଆପଣ ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ମାସର ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ, ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହି ମାସ ବହୁତ ଭଲ, ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |
କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଭଲ ହେବ |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ମାସର ମଧ୍ୟଭାଗରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ, ଖାଦ୍ୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଖାଆନ୍ତୁ ଯାହାଦ୍ୱାରା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି(Gemini) କି, କୁ, ଡ଼, ଗ, କ, କୋ, ହା:

ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉଭୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପକୃତ ହେବେ। କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ମନ ହେବ | ଗାଡିର ସୁଖ ହାସଲ କରିବା ସମ୍ଭବ ହେବ | କିଛି ଲୋକ ରହିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଓହ୍ଲାଇ ପାରିନ୍ତି | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତି ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାମାଜିକ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ପୁରା ମାସ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସଂପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ରହିବ |
ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ରୋଗ ପାଇଁ ଔଷଧ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଅନିୟମିତ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି(Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦ, କର, ଦେ, କର:
ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲା ସପକ୍ଷରେ ସମାଧାନ ହେବ। ପାରସ୍ପରିକ ବ୍ୟବହାରରେ କ୍ରିୟା ଘଟିବ | ପ୍ରଶାସନ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆପଣ ସୁଖ ସୁବିଧାରେ ଦିନ ବିତାଇବେ | ଆପଣ କାହାକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷରେ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାପ ରହିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ |
କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ | ଆପଣ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇବେ |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ ନକରିବାର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଦେଖାଯିବ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମେ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଇବେ କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ | ଆପଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କାରଣରୁ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ନିଜର ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ ସମାପ୍ତ ନକରିବା କାରଣରୁ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଉଭୟ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହି ମାସ ଭଲ ହେବ |
ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଅଫିସରେ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ | ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆପଣ ସଫଳ ହେବ |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ଗମ୍ଭୀର ରୋଗ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ଧୋ, ପା, ପି, ପୋ, ସ, ନ, ଚ, ପେ:
ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଦେବ | କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର କାର୍ଯ୍ୟର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଲାଗିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀର ଯତ୍ନ ନିଅ | ତୁମେ ଜପ କରିବା ଏବଂ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଭଲ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ସମୟ ଭଲ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟତମ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |
ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଉଚ୍ଚ ମାର୍କ ପାଇବେ |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ପାଦ ଏବଂ ଆଖିର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଏହି ମାସରେ, ଆପଣ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଶାଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କୌଣସି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ସମ୍ପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଟଙ୍କା ଆସିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସବୁକିଛି ପୂର୍ବପରି ରହିବ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ମାସ ମିଶ୍ରିତ ହେବ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ |
ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: କ୍ୟାରିୟର ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କଠୋର ପ୍ରତିଯୋଗିତା ସତ୍ତ୍ୱେ, ଆପଣ ଏକ ଚୁକ୍ତି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ|
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ:
ଅକ୍ଟୋବରରେ ଆୟରେ ଧନର ପ୍ରଭାବ ବନି ରହିବ | ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବ | କଥାବାର୍ତା କିଛି ନରମତା ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଧର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ | ଘର କିଣିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପଦ ପାଇପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ କାମ ପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଉଷ୍ମତା ରହିବ | ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ମାସ ରୋମାନ୍ସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |
ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତିରେ ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତା ପାଇବ |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରେ | ବିପି ରୋଗୀମାନଙ୍କର ବିପି ବୃଦ୍ଧି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius, ହଁ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ):

ଏହି ମାସରେ, ଯତ୍ନର ସହିତ ଏବଂ ଭାବି-ଚିନ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ରହିବେ | ଘର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଯୋଗ ବନୁଚି | ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ରାଜନୀତିର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିତାମାତା କିମ୍ବା ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଜିତିବେ | ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ଜୀବନ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |
କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଏହି ମାସରେ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ମାସର ଶେଷ ଦିନରେ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା:
ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ନିଜଠୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ | ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | କୌଣସି ବିଷୟରେ କାହାକୁ ସମାଲୋଚନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ପ୍ରକାର ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ସବୁକିଛି ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯେଉଁମାନେ ଅବିବାହିତ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀ ଖୋଜନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କର ସନ୍ଧାନ ଏହି ମାସରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |
କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ, ଆପଣ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କର, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ତାରକା ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ହୃଦୟ ରୋଗୀଙ୍କୁ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ (Aquarius) ଯାଅ, ସମଲିଙ୍ଗୀ, ଯାଅ, ସା, ସାଇ, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ:

ଏହି ମାସରେ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୁଇଗୁଣ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟକୁ ସହଯୋଗ କରନ୍ତି, ନିଜେ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣରେ ସୁଧାର ଆଣନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ ଏକ ବିଷୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | | ଏହି ମାସ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ଆଣିବ, ଖର୍ଚ୍ଚ ବଡ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ଘଟିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମିକ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଚାପ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ |
ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମୀନ (Pisces, ଡି, ଡୁ, ଥ, ଝ, ଜ, ଡି, ଡୋ, ଚା, ଚି):
ଏହି ମାସରେ, କାହା ସହିତ ଦରକାର ରୁ ଅଧିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ଅତି ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସହିବାର ଶକ୍ତି ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ସନ୍ତୁଳନ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଏହି ମାସ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ଲାଭ ଆଣିବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟର ଆବଶ୍ୟକତା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ଦକ୍ଷତାର ଦମରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ |
କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ: ଏହି ମାସରେ ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments