ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିକି ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲା ବର, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ….

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସମୟରେ, ବିବାହ ସମାରୋହରେ ନିୟମ ପାଳନ କରିବା ଜରୁରୀ ହୋଇପଡିଛି | ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ 50 ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ବାରଣ କରାଯାଇଛି। ମାସ୍କ ପ୍ରୟୋଗ ନକରିବା ପାଇଁ ଇନଭଏସ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ବୁଧବାର, ହରି ନଗରର, ୱାର୍ଡ 10 ରେ ଜଣେ ବର ବିନା ମାସ୍କ ରେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଆସିବାରୁ ୱେଷ୍ଟ ଜୋନ ପୋଲିସ ଦଳ 2000 ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଲଗାଇଛି। ଅନେକଙ୍କୁ ବିବାହରେ ମଧ୍ୟ ଜରିମାନା କରାଯାଇଥିଲା।

ଏମସିଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁମାନେ ମାସ୍କ ପ୍ରୟୋଗ କରିନାହାଁନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାର 2,000 ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ, ଯେଉଁମାନେ ମାସ୍କ ବିନା ବୁଲୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ MCD ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିଛି | ଏକ ରାତ୍ରି ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଦଳ ଗଠନ କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁମାନେ, ମାସ୍କ ବିନା, ରାତିରେ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି |

ବୁଧବାର ଦିନ ୱାର୍ଡ ନମ୍ବର 10 ର ହରି ନାଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବର ମାସ୍କ ନପିନ୍ଧି ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଜରିମାନା କରାଯାଇଥିଲା। ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେଉଥିବା ଲୋକୋମାନଙ୍କୁ ଚେକ୍ ଚାଲିଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments