ମାତ୍ର 31 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦୁନିଆରୁ ବିଦାୟ ନେଲେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ, କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଘର ଲୋକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ହେଲା ଖରାପ…

ବଲିଉଡରେ ଏପରି ଅନେକ ତାରକା ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ | ଯେପରିକି ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀ, ଜିଆ ଖାନ ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀ ସମସ୍ତେ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ଦୁନିଆ ଛାଡିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ କହିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ 31 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ | ଯେଉଁ ବୟସରେ ମହିଳାମାନେ ନିଜ ଜୀବନର ନୂତନ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସଜେଇ ଥାନ୍ତି, ସେହି ବୟସରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୀବନ ହରାଇଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆ ଦୁନିଆରୁ ଯେତିକି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଭିତରୁ ଖରାପ |

ଆମେ ଯଦି କହିବା ଯେ, କଳାକାରମାନେ ପରଦାରେ ହସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପରଦା ପଛରେ କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି କିଛି, ତେବେ କିଛି ଭୁଲ୍ ହେବ ନାହିଁ | ଅବଶ୍ୟ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଏ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ କହିବା | ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ, ଆମେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆରତୀ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ | ଯିଏ ଦକ୍ଷିଣର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହୋଇଥିଲେ | ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ହିରୋଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ନାମ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଦକ୍ଷିଣର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ହଁ, ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଆରତୀ ଏକତିରିଶ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହୃଦଘାତର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ତେବେ, ଏତେ କମ୍ ବୟସରେ ଏହି ହୃଦଘାତ ହେବା ଘଟଣା ବାସ୍ତବରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆରତୀ ମାତ୍ର ଷୋହଳ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ | ସେ ମ୍ୟାଡେନ୍ସ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ଷୋହଳ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଚିରଞ୍ଜୀବୀ, ମହେଶ ବାବୁ, ନାଗାର୍ଜୁନ, ରବି ତେଜା, ଜୁନିଅର ଏନଟିଆର ଏବଂ ପ୍ରଭାସ ଭଳି ସମସ୍ତ ଦକ୍ଷିଣ ହିରୋଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଅବଶ୍ୟ, ଏସବୁ ସହିତ ସେ ନିଜ ପ୍ରତିଭାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଉପାୟରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ |

ସେ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଏତେ କମ୍ ବୟସରେ ଶେଷ ହେବ | ବାସ୍ତବରେ 2005 ମସିହାରେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ ତାଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ କାରଣରୁ ସେ ଏପରି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, 2007 ମସିହାରେ ସେ ତସୱାଲ କୁମାର ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଅଧିକ ଦିନ ତିଷ୍ଠି ପାରିନଥିଲା ଏବଂ 2009 ମସିହାରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, 31 ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଦୁନିଆକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ।

ଆରତୀ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଆମେ କହିବୁ ଯେ ଜୀବନରେ କାମ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ଏହି ସବୁ ପାଇଁ ମଣିଷ ନିଜକୁ ଭୁଲିଯିବା, ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ଚାପ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ।

Share Your Views In Comments Below

comments