ମିଛ ଅଟେ ଏହି 8 ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କର ସୁନ୍ଦରତା, କିଏ ଓଠ ତ କିଏ ନାକ ସର୍ଜରୀ କରିଛନ୍ତି, ଜଣେ ତ ନିଜ ସ୍ତନ ବି…

ସେ ଜଣେ ବଲିଉଡ ତାରକା, କ୍ରିକେଟର, ରାଜନେତା କିମ୍ବା ସାଧାରଣ ଲୋକ ହୁଅନ୍ତୁ, ‘ସମୟ ସହିତ ସବୁକିଛି ବଦଳିଯାଏ’ ଏହି ଲାଇନ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | କିନ୍ତୁ କିଛି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହା ଘଟିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ ଏବଂ ସମୟ ଜାଣି ସେମାନେ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଠିକ୍ ସମୟରେ ବସି ନଥିଲେ ଏବଂ ମିଥ୍ୟା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ 8 ଜଣ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ନାକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଓଠ ପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାରର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଥିଲେ | ଏଥି ସହିତ, କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ରଙ୍ଗ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କର ପୁରୁଣା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚିତ୍ର ଦେଖିବ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାର ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ବୁଝି ପାରିବେ |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ଆଜି ଏହି ନାମ ବିଷୟରେ କିଏ ଅବଗତ ନୁହଁନ୍ତି? ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ବିଶ୍ୱରେ ମଧ୍ୟ ମାନ୍ୟତା ପାଇଛନ୍ତି। ଆମେରିକୀୟ ଗାୟକ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେରିକାରେ ଅବସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କୋଟି କୋଟି ଝିଅଙ୍କ ପ୍ରେରଣା ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆସିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ନଥିଲେ। ସେ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେରିକାରେ ପାଠ ପଢିବା ସମୟରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଜାତିଭେଦର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜର ରଙ୍ଗକୁ ବହୁତ ପଛରେ ଛାଡିଛନ୍ତି |

ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସାହାଯ୍ୟରେ ନାକ ଏବଂ ଓଠକୁ ସୁନ୍ଦର କରିପାରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ କେବେ ବି ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହା ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି |

ବାନି କପୁର

ବେଫିକ୍ରେ ଏବଂ ହ୍ରିତିକ-ଟାଇଗରଙ୍କ ସହ ୱାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ବାନି କପୁର ନିଜର ହଟ ଲୁକ ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଅନେକ ରିପୋର୍ଟରେ, ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି ଯିଏ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରନ୍ତି |

ଓଠ, ଚିନ୍ ଏବଂ ମୁଖର ଆକାରରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ବାନି କପୁର କସମେଟିକ୍ ସର୍ଜରୀର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଥିଲେ |

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କରି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲେ। ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପରି କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସମୟ ବଦଳିବା ସହିତ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ। ଯଦିଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେବେବି ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବାସ୍ତବ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ଏବଂ ନୂତନ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ସବୁବେଳେ କହୁଛି |

କ୍ୟାଟ୍ରିନା ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ନାକ ଏବଂ ଓଠର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ

ଆଜିର ସମୟରେ, ଯଦି କୌଣସି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର କୌଣସି ବିଷୟ ଉପରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି, ତେବେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ | ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଏବଂ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିବା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | କଙ୍ଗନା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସାହାଯ୍ୟରେ ସେ ବଦଳୁଥିବା ସମୟ ସହିତ ବଦଳିଛନ୍ତି |

ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଓଠ ମଧ୍ୟ କସମେଟିକ୍ ସର୍ଜରୀର ଫଳାଫଳ |

ବିପାଶା ବାସୁ

ବିପାଶା ବାସୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ହଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା | ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପରି ବିପାଶା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କୋମଳ ଓଠରେ କସମେଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ବିପାଶାଙ୍କ ଚର୍ମ ରଙ୍ଗର ପାର୍ଥକ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମୟ ସହିତ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ହେତୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଛି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି |

ବିପାଶା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରେ ଏତେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉନଥିଲେ।

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ନିଜେ ଅନେକ ଥର ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ନଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସାକ୍ଷୀ ଅଟନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ କଳା ଥିଲେ | ଚର୍ମ ରଙ୍ଗ ହେତୁ ସେ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ ।

ବଲିଉଡର ଫିଟ୍ ଏବଂ ହିଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ମଧ୍ୟ ସମୟ ସହିତ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ଅନୁଯାୟୀ ନିଜକୁ ଅନୁକୂଳ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ନାକ ପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ରଙ୍ଗର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ଶ୍ରୁତି ହାସନ

ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା କମଲ ହାସନଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ରୁତି ହାସନ ମଧ୍ୟ କସମେଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ ଦ୍ୱାରା ସୁନ୍ଦରୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ରୁତି ହାସନ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି |

ଅନେକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ରିପୋର୍ଟ କରାଯାଇଛି ଯେ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ସେ ‘ନାକ ସର୍ଜରୀ’ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଫଟୋଗ୍ରାଫ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାର ପ୍ରମାଣ କରୁଛି।

କରିସ୍ମା କପୁର

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ନିଖୋଜ ଥିବା ଏବଂ 90 ଦଶକରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ।

କରିସ୍ମା କପୁର ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିବା ପରେ କପୁର ପରିବାରର ଏହି ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଓଠ ଏବଂ ନାକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments