ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ପଇସା ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ ଏମିତି ପ୍ରଶ୍ନ, ତାପରେ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅ ଅନନ୍ତ ସିଧା ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏମିତି ଶିକ୍ଷା…

ଏହା 2017 ର ବିଷୟ ଅଟେ ଯେତେବେଳେ ରିଲାଏନ୍ସ ଏହାର 40 ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଗୁଜୁରାଟର ଜାମନଗରରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ହୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ତିନି ପିଲାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଶାହରୁଖ ମଧ୍ୟ ଆକାଶ ଏବଂ ଇଶାଙ୍କ ସହ ନାଚି ମଧ୍ୟ ଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦରମା 50 ଟଙ୍କା ଥିଲା।

ଶାହରୁଖ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଢୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ପଙ୍କଜ ଉଦାସଙ୍କ ସଙ୍ଗୀତ କନସର୍ଟରେ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ହୋଇଥିଲେ, ଏହାର ପ୍ରତିବଦଳରେ ତାଙ୍କୁ 50 ଟଙ୍କା ମିଳିଥିଲା, ଯାହା ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବେତନ ଥିଲା |

ତାଙ୍କ ଦରମା ବିଷୟରେ କହି ଶାହରୁଖ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦରମା ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଶୁଣିବା ପରେ ଅନନ୍ତ କହିଥିଲେ, ରହିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ । ଯଦି ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ ଦରମା ବିଷୟରେ କହିବି ଆପଣ ଲଜ୍ଜିତ ହୋଇଯିବେ | ‘

ଅନନ୍ତଙ୍କ ଏହି ଉତ୍ତର ଶୁଣି ସମାରୋହରେ ବସିଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ହସିଲେ।

ଶାହରୁଖ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଉତ୍ତର ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments