OMG ! ମୁଣ୍ଡରେ ଚୁଟି ଥିବା ପରେ ବି ସବୁବେଳେ ଲଣ୍ଡା ହେଇକି କାହିଁକି ରୁହନ୍ତି ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ବାପା, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ କାରଣ, ଜାଣିଲେ ମୁଣ୍ଡ ପିଟିଦେବେ

ଆମର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ ତାହାର ନୂତନ ବିବାଦ ହେତୁ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌତୁହଳତା ବଜାୟ ରଖିଥାଏ | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ରୋଚକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଉଛୁ |

ଅଭିନେତା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ନିର୍ମାତା ରାକେଶ ରୋଶନ ବିଷୟରେ ଆମେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛୁ | ସେ ବଲିଉଡ ରେ ଅନେକ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କ ଯୁଗର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ହିରୋରେ ଗଣିତ ହୋଇଥିଲେ | ରାକେଶ ରୋଶନଙ୍କ ସହ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା ବିଷୟରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ କମ୍ ଜାଣନ୍ତି |

ଲୋକମାନେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରାୟତ ଭାବନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କେଶ ନାହିଁ କିମ୍ବା ସେ ସର୍ବଦା ଲଣ୍ଡା ଥିଲେ | ତାଙ୍କ ନାମରେ ଏଭଳି ଆହୁରି ବିଭିନ୍ନ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାରିତ ହୋଇଥିଲା |

କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ କଥା ହେଉଛି ଯେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କେଶ ଅଛି | ଏକ ପ୍ରତିଜ୍ଞା ହେତୁ ତାଙ୍କୁ କେଶ ତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ ପଡିଲା | 1987 ରେ ରାକେଶଙ୍କ ଏକ ଫିଲ୍ମ ବାହାରିଥିଲା ଖୁଦଗର୍ଜ । ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତା ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିଂନ୍ହା ଏବଂ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ରାକେଶ ରୋଶନ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ରାକେଶ ରୋଶନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲେ | ଲୋକମାନେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ | ଏହି ଫିଲ୍ମ କୁ ହିଟ୍ କରିବାକୁ ରାକେଶ ରୋଶନ ତିରୁପତିଙ୍କ ବାଲାଜୀ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ଫିଲ୍ମଟି ହିଟ୍ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ସେ ନିଜ କେଶକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଦାନ କରିବେ।

ଭଗବାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥନା ଶୁଣିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସଫଳତା ପରେ ସେ ଆଗକୁ ବଢିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିଟ୍ ହେଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଜ୍ଞା ଭୁଲିଗଲେ ଏବଂ ସେ ଲଣ୍ଡା ହୋଇନଥିଲେ | ଦିନେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପିଙ୍କି ତାଙ୍କୁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଶପଥ ବିଷୟରେ ମନେ ପକାଇଲେ |

ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଖୁନ ଭରି ମାଙ୍ଗ’ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପରଦାକୁ ଆଣିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଜ୍ଞା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ କେଶକୁ କାଟିଦେଇଥିଲେ | ସେବେଠାରୁ ସେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ କେଶ ରଖି ନାହାଁନ୍ତି |

ଏବଂ ଏହା ପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିଟ୍ ହେବାର କାରଣ କୁହନ୍ତି | ରାକେଶ ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା | ସେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ପରି ଫିଟନେସ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ | ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଜିମରେ ବିତିଥାଏ |

ରାକେଶ ରୋଶନ କ୍ରିଶ, କୋଇ ମିଲ ଗୟା, କୋଏଲା, ଖୋନ ଭାରୀ ମାଙ୍ଗ, କାହୋ ନା ପ୍ୟାର ହେ, କରନ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ କାବିଲଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments