ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମେ ରଖିଲେ ସମ୍ବନ୍ଧ, ତା’ପରେ ବନାଇଲେ ଭିଡିଓ ଆଉ ସେହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ…

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଜୁନି ଇନ୍ଦୋର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଏକ ଦମ୍ପତି ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କଠାରୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ଅବିବାହିତ ବୋଲି ଦାବି କରି ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଫଶାଇ ଥିଲେ । ଏହା ପରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ | ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଏହି ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଦେଖାଇ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ବ୍ଲାକମେଲିଂକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ପୁସିଲ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଠକିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସନ୍ତାନ ଥିବା ମଧ୍ୟ କହି ନଥିଲେ।

ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ

ଏହି ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ 34 ବର୍ଷିୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ନିଖିଲ ମାଥୁରଙ୍କ ପୋଷ୍ଟିଙ୍ଗ ଗ୍ୱାଲିଅର ଏବଂ ଭୋପାଳରେ ହୋଇଥିଲା । ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଘରୋଇ କାମ କରିବାକୁ ଆସୁଥିଲେ | ସେ ଭାବିଲା ସେ କୁମାରୀ। ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ପରେ ମ୍ୟାନେଜର ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ମହିଳା ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏକ ସନ୍ତାନ ଅଛି। ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ମ୍ୟାନେଜର ନିଜକୁ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିଲେ। ପରେ ମହିଳା ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଧମକ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରି ତାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। ମହିଳା ବିଭିନ୍ନ କିସ୍ତିରେ 5 ଲକ୍ଷ, 1.50 ଲକ୍ଷ ଏବଂ 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଏହି ଷଡଯନ୍ତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିଲେ। 8 ଲକ୍ଷ 50 ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। ବାରମ୍ବାର ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରି ହଇରାଣ ହେବା ପରେ ସେ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments