ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ନଭେମ୍ବରର ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ଏହି 4ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ରହିବାକୁ ପଡିବ ସାବଧାନ, ଶତ୍ରୁମାନେ କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ କରିବେ ଚେଷ୍ଟା

ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ରହିଥିବ ଯେ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ତାରାମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ କହୁଛୁ | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ ଏକ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ, ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 23 ରୁ ନଭେମ୍ବର 29 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ |

ମେଷ (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ସପ୍ତାହ ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ହାରାହାରି ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଆପଣଙ୍କର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ଉତ୍ତମ ପୁସ୍ତକ ପଢ଼ି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆଦର୍ଶକୁ ଦୃଢ଼ କରିପାରିବେ | ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିବେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଦେବ | ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସନ୍ତୁଳିତ କଥା ଏବଂ ଭଲ ଗୁଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବିସ୍ତାର ହେବ ଏବଂ ସେଠାରେ ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ, ଅଧିକ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ ବୋ

ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ହେତୁ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |ପିତୃକ ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଘରେ କରନ୍ତୁ, ସେହାକୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ମଜବୁତ କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଦ, ଡ଼, ଗ, କ, କୋ, ହ:

ଆପଣ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଆପଣ ସାବଧାନ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଉଚ୍ଚକର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ କାମ ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ପ୍ରେମର ଗଭୀରତା ଅନୁଭବ କରିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସପ୍ତାହ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତା ହେତୁ ମାନସିକ ଥକାପଣ ଏବଂ ନିଦ୍ରା ଅଭାବ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦ, କର, ଦେ, କର:

ଦରମା ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବେ ଏବଂ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ପାଇବେ | ଆପଣ ଶତ୍ରୁ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଜଟିଳ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ରାଶିର ପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟମ ଅଟେ | କିଛି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟ ଉପରେ: ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସପ୍ତାହ ହେବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଭାବିନଥିବେ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ହଠାତ୍ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର ଶବ୍ଦକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, କାରଣ ବୟସ୍କ ଲୋକମାନେ ଏହି କାରଣରୁ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଆପଣ ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହିଁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ପା, ପା, ପୋ, ଶ, ସ, ଥ, ପେ, ପୋ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶାର ମିଶ୍ରିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ମନରେ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅଫିସିଆଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ତୀର୍ଥସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବେ | କିଛି ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରିବ | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯେଉଁମାନେ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟ ଗତି ଲାଭ କରିବ | ନିଜଠୁ ନିମ୍ନ ବର୍ଗର ଲୋକ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ମିଳିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ମୌସୁମୀ ରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଉଦ୍ୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ | ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଆକର୍ଷଣ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଚାହୁଁଥିବା ଆଚରଣ ପାଇପାରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସଞ୍ଚୟ କରିଥିବା ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସେମାନଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇପାରନ୍ତି |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ।

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ଚାପ କମାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ:

ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଲେଖକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସପ୍ତାହ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରେ ଅଟକି ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଲଟେରୀ କିମ୍ବା ବୀମା ଦ୍ୱାରା ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସମଷ୍ଟି ହେଉଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପର ରୋଗୀମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆରାମ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସୁସଂଗତ ହେବ | ଅନେକ ଲାଭ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ମଧ୍ୟ ରହିବ | ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ | ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୁଅଙ୍କଠାରୁ ଲାଭଦାୟକ ଖବର ମିଳିପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମିକଙ୍କର କିଛି ଅଦରକାରୀ ଅଭ୍ୟାସ ଦ୍ୱାରା ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଭାବନାକୁ କେହି ବୁଝିପାରେ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ ଏବଂ ଦିଆଯାଇଥିବା ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଗରମ ଜିନିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି:

ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆଶାବାଦୀ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ସକାରାତ୍ମକତା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ବିଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ମାନସିକ ଚାପ ସତ୍ତ୍ଵେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ଯା, ସମ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ କରିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀ ବିଷୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଫଳାଫଳ ଏବଂ ପୁରସ୍କାର ଆଣିବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବଜେଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ପଉତ୍ତର ପାଇପାରିବେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଏକ ନୂତନ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ଡିଲ୍ ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces) ଡୁ, ଥା, ଝ, ଜ, ଦିଅ, ଦିଅ, ଚା, ଚି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେତନ ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ହାରାହାରି ସପ୍ତାହ ହେବ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ କିଛି ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପ୍ରୟାସ ବିଫଳ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ପାଇଥିବା ଲାଭ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆଶା ଧରି ରଖନ୍ତୁ, ଶୀଘ୍ର ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କର ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଗଭୀର ହେବ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଉନ୍ନତ ହେବ |

ଆପଣ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 23 ରୁ ନଭେମ୍ବର 29 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପଢିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ନଭେମ୍ବର 23 ରୁ ନଭେମ୍ବର 29 ର ଏହି ରାଶିଫଳ କିପରି ଲାଗିଲା? କମେଣ୍ଟରେ ନିଜର ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ରାଶିଫଳକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments