ନଈ ମଝିରେ କନିଆଁ ଟେକିଦେଲେ ନିଜ ଲେହେଙ୍ଗା, ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା ଦେଖିକି ସମସ୍ତେ କହିଲେ He Prabhu ଏ କଣ… ନିଆଁ ପରି ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏହି ଫୋଟୋ

ବିବାହ ଦୁଇ ହୃଦୟକୁ ସଂଯୋଗ କରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ପରସ୍ପରକୁ ଗଭୀର ଭାବରେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ନିଜ ବିବାହକୁ ନେଇ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତି | ତଥାପି, ସମସ୍ତେ ସହଜରେ ବିବାହ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଅନେକ ଥର ଆପଣଙ୍କ ବିବାହରେ ଅନେକ ବାଧା ଦେଖା ଦିଏ | ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କିଛି ଲୋକ ପରାଜୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ବୋଲି ବିବେଚନା କରୁଥିବାବେଳେ କେହି କେହି ସମସ୍ତ ବାଧାର ସାମ୍ନା କରନ୍ତି ଏବଂ ବିଜୟର ସ୍ୱାଦ ପାଆନ୍ତି |

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ କନିଆର କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ସାହସର ସହିତ ନିଜ ବିବାହରେ ଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି ବିବାହ କରିଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ ଆଜିକାଲି ଏକ ଦୁଲହନର ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଦୁଲହନ ନିଜ ବିବାହ ପୋଷାକ ସହିତ ଫୁଲିଯାଇଥିବା ‘ଲୋୟାଙ୍ଗ’ ନଦୀ ପାର ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଘଟଣା ଫିଲିପିନ ର ଅଟେ | ଗତ ଦୁଇମାସ ଧରି ରୋନିଲ ଗିଲିପା ଏବଂ ଜେଜିଏଲ୍ ମାସୁଏଲା ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ। ତେବେ ବିବାହର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏତେ ବର୍ଷା ହୋଇଥିଲା ଯେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ଦିନ ବର କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଚର୍ଚ୍ଚରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦୁଲହନ ରାସ୍ତାରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲେ।

କନିଆ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କାରରେ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରାସ୍ତାରେ ବନ୍ୟା ଜଳ ଥିବାରୁ କାର ଆଗକୁ ଯାଇପାରି ନଥିଲା। ସମସ୍ତେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ବିବାହ ବାତିଲ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ କନିଆ ଏହି ମନୋଭାବରେ ନଥିଲେ | ସେ ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ତେଣୁ ସେ ନିଜ ବିବାହ ପୋଷାକ ଉଠାଇ ଫୁଲିଯାଇଥିବା ନଦୀ ପାର ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ।

କନିଆ ନଦୀ ପାର ହୋଇ ଚର୍ଚ୍ଚରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଠିକ୍ ସେହି ସମୟରେ କନିଆ ଚର୍ଚ୍ଚକୁ ଯାଇଥିଲେ। କାରଣ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚକୁ ଯିବା ପରେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଅଧିକ ବର୍ଷା ହୋଇଥିଲା। ଯଦି ସେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସମୟ ଅଟକିଥାନ୍ତେ, ତା’ହେଲେ ବିବାହ ବାତିଲ ହୋଇଥାନ୍ତା | ତଥାପି ଏହା ଘଟିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାରେ ସଫଳ ହେଲେ |

ଏହି କନିଆଙ୍କ ଫଟୋ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଆଲାମ ହେଉଛି ଯେ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ସ୍ଥାନୀୟ ଫିଲିପିନ ଖବରକାଗଜରେ ମଧ୍ୟ ଛପା ଯାଇଥିଲା। ସମସ୍ତେ କନିଆଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ସମସ୍ତେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ କନିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ବିବାହକୁ ବଞ୍ଚାଇ ରଖିବା ଏବଂ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ କିଛି କରିପାରିବେ।

ବାସ୍ତବରେ, କନିଆର ଷ୍ଟାଇଲ ବିଷୟରେ ଆପଣ କିପରି ଅନୁଭବ କଲେ, ଆମକୁ ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଜଣାନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments