ନିଜ ଠାରୁ 6 ବର୍ଷ ବଡ ଏହି ସିଙ୍ଗରଙ୍କୁ ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ନେହା କକ୍କର, ଏଥର ମିଛ ନୁହଁ ଖବର, ବାହାଘର କାର୍ଡ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ…

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖବର ଆସିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଅକ୍ଟୋବର ଶେଷରେ ସାତ ଫେରା ନେଇପାରନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ, ଅତୀତରେ ନେହା କକ୍କର ମଧ୍ୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଜର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ। ଅଦ୍ୟାବଧି ଲୋକମାନେ ନେହାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ଆଶା କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ତାହା ଲୋକଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇଛି ।

ବାସ୍ତବରେ, କିଛି ଲୋକ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ବିବାହ କେବଳ ଏକ ପ୍ରଚାରକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ | ଉଭୟ ଏକତ୍ର ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଉଭୟ ଅକ୍ଟୋବର 21 ରେ ଏକ ଗୀତ ରିଲିଜ୍ କରୁଛନ୍ତି, ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଏକ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ବୋଲି ଭାବୁଛନ୍ତି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ନେହାଙ୍କ ଗୀତ ‘ଗୋଆ ୱାଲ୍ ବିଚ୍’ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଏକ ନାଟକ ରଚନା କରାଯାଇଥିଲା।

ତେବେ ନେହାଙ୍କ ନିକଟ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ନେହା କକ୍କର ପ୍ରକୃତରେ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି। ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ଅକ୍ଟୋବର 24 ରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବିବାହ କରିବେ ଏବଂ ବିବାହର ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ ରେଜିଷ୍ଟର ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବେ। ନିକଟରେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଯାହା ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ନେହାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଅକ୍ଟୋବର 22 ରେ ରେଜିଷ୍ଟର ମିଶ୍ରଣ ପରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଅକ୍ଟୋବର 24 ରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପରୀତିନୀତି ସହିତ ସାତ ଫେରା କରିବେ |

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି। ଏହି ବିବାହ କେବଳ ପରିବାର ଏବଂ କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଶେଷ ହେବ | ଯେହେତୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହର ଗୁଜବ ପ୍ରଚାରିତ ହୋଇଛି, ଏହି ଦମ୍ପତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଯୋଡିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ‘ନେହୁ ଡା ବିହା’ ମଧ୍ୟ 21 ଅକ୍ଟୋବରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂ ପଞ୍ଜାବର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଗାୟକ ଏବଂ ନେହାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଶାହନାଜ ଗିଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ରିଅଲିଟି ସୋ ମୁଝସେ ଶାଦୀ କାରୋଗେ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments