ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ବାନ୍ଧି ହେବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ, ନିର୍ବନ୍ଧର Photo ହେଲା ଭାଇରାଲ

ମନୋରଞ୍ଜନ ଜଗତରେ ବିବାହ ଆଜିକାଲି ଚାଲିଛି | ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଦିତ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ଵେତାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି। ଡିସେମ୍ବର 1 ରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବେ। କରୋନା ମହାମାରୀକୁ ଦେଖି ଦୁହେଁ କେବଳ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ |

ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଘରେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରୋକା ସମାରୋହର ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଦୁଇ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ରୋକ ସମାରୋହରେ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ |

ଆଦିତ୍ୟ ତାଙ୍କ ରୋକା ସମାରୋହରେ ଧୂସର ସାର୍ଟ ଏବଂ ଡେନିମ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ପତ୍ନୀ ଶ୍ୱେତା ଗୋଲାପୀ ସାଲୱାର୍ ସୁଟରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଶଗୁନ୍ ଉଭୟଙ୍କ ହାତରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି |

ଆଦିତ୍ୟ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ କିଛି ଦିନ ବିରତି ନେଉଛନ୍ତି।

ଗତ 10 ବର୍ଷ ଧରି ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ। ସେ ‘ଶାପିତ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସେଟରେ ଭେଟିଥିଲେ। ଏଠାରୁ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେଲା | ଆଦିତ୍ୟ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶ୍ୱେତା ଜେନ ମାଙ୍କ ପରି, ଯିଏ ଅସୁବିଧାର ଭୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ବିଶେଷତାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ|

Share Your Views In Comments Below

comments