ମା ର ମମତା: ନିଜ ଝିଅ ପାଇଁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ବଳିଦାନ ଦେଇଦେଲେ ଦିଶା ୱକାନି, ଏବେ ବି ଦର୍ଶକ ମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି କେବେ ଫେରିବେ …

ଟିଭି ଶୋ ‘ତାରକ ମେହେଟା କା ଓଲଟା ଚଶମା’ର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଅଛି,’ ଗାରବା କୁଇନ’ ଦୟାବେନ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିଶା ୱାକାନି ଗୋକୁଲଧାମ ସୋସାଇଟିକୁ କେବେ ଫେରିବେ ଯେହେତୁ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସୋରୁ ଯାଇ 3 ବର୍ଷ ହେଲାଣି | ସୋ’ରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଦୟାବେନ୍ ସୋ’କୁ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଆସିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫେରି ନାହାଁନ୍ତି।

ଏହି ସବୁ ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ, ଦିଶା ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରାଥମିକତା ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଝିଅ, ଯିଏକି ତିନି ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ଝିଅ ସୃତିଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡି କାମରେ ଫେରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହନ୍ତି |

ଦିଶା 24 ନଭେମ୍ବର 2015 ରେ ମୁମ୍ବାଇର ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ ମୟୂର ପାଦିଆଙ୍କ ସହ ସାତ ଫେରା ନେଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ, ଯଦିଓ ସେ ଗର୍ଭଧାରଣର ପ୍ରଥମ ମାସରେ ଆରାମରେ କାମ କରିଥିଲେ |

ଯାହା ପରେ ଦିଶା ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2017 ରେ ଏକ ବିରତି ନେଇଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 17, 2017 ଏପିସୋଡରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​|

କିଛି ଦିନ ପରେ, 26 ନଭେମ୍ବର 2017 ରେ, ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସୃତିଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେହି ଦିନଠାରୁ ସେ ସୋ ଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ | ତିନି ବର୍ଷ ଧରି ଲୋକମାନେ ସୋ’କୁ ତାଙ୍କ ଫେରିବା କ୍ଷଣକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ଅଛନ୍ତି |

ଯେତେବେଳେ ଦିଶା ଶୋ’ରେ ଥିଲେ, ସେ ପ୍ରତି ଏପିସୋଡରେ 1.25 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରୁଥିଲେ, ଯାହାକୁ ପରେ ସେ 1.50 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କରିଦେଇଥିଲେ, ବ୍ରେକ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ସୋ’ର ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଅନେକ ସର୍ତ୍ତ ରଖିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments