ନିଜ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗେଇ ଛୋଟ ଛୁଆର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଲେ ଏହି ସାହସୀ କୁକୁର, ଘଟଣାଟି ସମସ୍ତଙ୍କୁ କରିଦେଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ… ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ସେଠାରେ ଅନେକ ପଶୁ ମଣିଷର ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଥାଆନ୍ତି | ପଶୁ ଯେତେ ବିପଜ୍ଜନକ ହେଉନା କାହିଁକି, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ପ୍ରେମ ପାଇଥାଏ, ସେଠାରେ ହିଁ ରହିଥାଏ ଏବଂ ସେ ତା’ର ମାଲିକ ପାଇଁ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାଏ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ‘ତେରୀ ମେହେରବାନିୟା’ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଥିବେ | ଆପଣ ମନେ ରଖିଥିବେ ଯେ ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଏକ କୁକୁର ଥିଲା, ଯିଏ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଥିଲା |

କୁକୁରମାନେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ସହିତ ସାହସୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି

କୁକୁରମାନେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପାଳିତ ପ୍ରାଣୀ ହେବାର କାରଣ ହେଉଛି,ବାସ୍ତବରେ, ପଶୁମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ କୁକୁର ସର୍ବଦା ମଣିଷ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ରହିଆସିଛନ୍ତି । କୁକୁରମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ କୁକୁରମାନେ କେବଳ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ବହୁତ ସାହସୀ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି | ସେ ସମୟ ସମୟରେ ନିଜର ସାହସ ଦେଖାନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ କେତେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ କୁକୁର ଅଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ |

ଭିଡିଓଟି ଅନେକ ଭିଡିଓକୁ ମିଶାଇ ରଚନା କରାଯାଇଛି:
ସମ୍ପ୍ରତି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥିରେ ଅନେକ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁଙ୍କର ଭିଡିଓ ଅଛି, ଏବଂ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ନିଜ ମାଲିକ ପାଇଁ ଯାହା କରିଛି, ତାହା ବୋଧହୁଏ କୌଣସି ମଣିଷ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବ ନାହିଁ | ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ କିଛି ଚୋର ଚୋରି କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଘରେ ପଶିଥାନ୍ତି। ସେମାନେ ଚୋରି କରୁଥିବା ସମୟରେ 2 କୁକୁର ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି | କୁକୁରମାନେ ଚୋରକୁ ଚୋରି କରିବାକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରନ୍ତି |

କୁକୁରମାନେ ଚୋରମାନଙ୍କୁ ପଳାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରନ୍ତି:
ଚୋରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁକ ମଧ୍ୟ ନେଇଥାନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନେ କୁକୁରକୁ ଭୟଭୀତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କୁକୁରମାନେ ସାହସୀ, ସେମାନଙ୍କୁ ଭୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଶେଷରେ, ଚୋରମାନଙ୍କୁ କୁକୁରମାନଙ୍କର ସାହସ ସାମ୍ନାରେ ହାର ମାନିବାକୁ ପଡିଲା | ଏହି ଭିଡିଓ କେଉଁ ଜାଗାରେ ଅଛି ତାହା ଜଣା ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓରୁ ଗୋଟିଏ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ କୁକୁରମାନେ ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଏବଂ ସାହସୀ ପ୍ରାଣୀ ଅଟନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:

Share Your Views In Comments Below

comments