ନିଜ ମା’ଙ୍କର ଅତି ନିକଟତର Virat Kohli, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ଅଟେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ… ଶାଶୁ ବୋହୁ ତ କେବେ…

ବଲିଉଡ ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡି ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମାତାପିତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏବଂ ବିରାଟଙ୍କ ମା ସରୋଜ କୋହଲି ପୁଣି ଥରେ ଜେଜେମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରାଟଙ୍କ ମା ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ |

ବିରାଟଙ୍କ ପିତା ପ୍ରେମ କୋହଲି ଜଣେ କ୍ରିମିନାଲ ଓକିଲ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମସ୍ତିଷ୍କ ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ ସେ 2006 ରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ।

ପିଲାଦିନରୁ ବିରାଟ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର ।

ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ବିବାହ ସମୟରେ ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା |

ମାତୃ ଦିବସରେ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ କରିଥିଲେ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେ ମାତୃ ଦିବସରେ ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ, “ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଆମକୁ ସବୁବେଳେ ସଠିକ୍ ରାସ୍ତା ଦେଖାଇଛି। ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି | ଶୁଭ ମାତୃ ଦିବସ ”

ଯଦିଓ ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇ ରୁହନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଥାନ୍ତି।

ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାୟତ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଏ|

ଦୁଇ ତାରକା ଯେତେ ବଡ଼ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି, ଦୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ଭୁଲିଯାଇ ନାହାନ୍ତିଏବଂ ନିଜ ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments