He Prabhu: ନିଜ ମା ଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସୈଫ ଙ୍କ ଝିଅ ସାରା, କହିଲେ- ମୁଁ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି କାରଣ ମୋ ସହ… ଜାଣିଲେ କହିବେ ଏମିତିକା ଝିଅ

ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’ ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ସାରା ଅଲି ଖାନ ଆଜି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି। କେବଳ ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ସାରା ତାଙ୍କ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି। ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହ ଆସିଥିବା ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସିମ୍ବା’କୁ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ସାରା ଅଲି ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସର୍ବଦା ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି | ସେ ପ୍ରତି ଦିନରେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି |

ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଥିବା ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଶୁଣି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏକ ଶୋ’ରେ ସାରା ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ସାରାଙ୍କ ଉପରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ମରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କାହା ପାଇଁ ଦିୱାନୀ? ବାସ୍ତବରେ ସାରା ଏକ ଶୋ’ରେ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠି ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ।

ସାରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ

ଯେତେବେଳେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କ ପିତା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ସହ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋ ‘କଫି ବିଠ କରନ’କୁ ଯାଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଶୋ’ରେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତା ସୈଫଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହି ଶୋ’ରେ ସାରା ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ |

କରନଙ୍କ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାବେଳେ ସାରା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସାବତ ମା’ଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରଣବୀରଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ କରନ ପଚାରିଥିଲେ ସେ କାହା ସହିତ ଡେଟରେ ଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି? ତେବେ ଏହି ସାରା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ।

ପିଲାଟି ନିଶ୍ଚୟ ଧନୀ ହୋଇଥିବା ଆବଶ୍ୟକ

ଏହି ସମୟରେ କରନ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ। କରନ ସୈଫଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସାରାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ କେଉଁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବେ, ତା’ପରେ ସୈଫ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସାରାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ରାଜନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବେ। ତଥାପି, ସାର ନିଜ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ପୁଅକୁ ବିବାହ କରିବେ ଯଦି ଏଥିରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ | ସୈଫ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେଉଁ ପୁଅ ସାରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବ, ତା’ର ବିପୁଳ ଧନ ରହିବା ଉଚିତ୍।

ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର

ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସାରା ଅଲି ଖାନ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଅତ୍ରଙ୍ଗି ରେ ‘ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଧନୁଷ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅକ୍ଟୋବରରୁ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଫିଲ୍ମ ‘କୁଲି ନମ୍ବର ୱାନ୍’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କ ପିତା ତଥା ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡେଭିଡ ଧାୱନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହେଉଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments