ନିଜ ପୁଅ ଅରହାନଙ୍କ ସହ ଏମିତି ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଲେ Malaika, ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ କହିଲେ- କଣ ଭାବିକି ଏହି ଫଟୋରେ…

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା, ଯିଏକି ‘ମୁନି’ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା, ମଲାଇକା ତାଙ୍କ ଏବଂ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ସବୁବେଳେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ମଲାଇକା 2017 ରେ ଅରବାଜଙ୍କ ସହ ଡାଇଭର୍ସନ ନେଇଥିଲେ, କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ନିକଟରେ ମଲାଇକା ଏପରି କିଛି କରିଛନ୍ତି ଯାହା ହେତୁ ସେ ପୁଣିଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ଆସିଛନ୍ତି।

ମଲାଇକା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀରେ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବାର କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି, କିଛି ଲୋକ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯାହାର ଉତ୍ତର ହୁଏତ ମଲାଇକା ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ଅସମର୍ଥ |

ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଅନେକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, ଜଣେ ପଚାରିଛନ୍ତି, ଯଦି ପୁଅ ଏତେ ଯତ୍ନ ନେଉଛି, ତେବେ ପ୍ରେମିକର ଆବଶ୍ୟକତା କ’ଣ? ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହି ଚିତ୍ରଟି ବହୁତ ଭୁଲ୍ ଦେଖାଯାଉଛି। ସେହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଥିଲେ, “ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଭୁଲ, ତୁମେ ଏପରି ଚିତ୍ର କାହିଁକି ରଖିଲ?” ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଏହି ଫଟୋରେ ମଲାଇକାଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଜଣାପଡୁଛି।

ଏତେ ବୟସ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ମଲାଇକା ନିଜକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲ ଭାବରେ ମେଣ୍ଟେନ କରି ରଖିଛନ୍ତି, ସେ ବହୁତ ଫିଟ୍ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ଅନେକ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି, ମଲାଇକା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ମୋ ଛାଡପତ୍ର ସମୟରେ ପୁଅ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ମା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ନୂତନ ଜୀବନରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ମୋତେ ସବୁବେଳେ ସମର୍ଥନ କରେ। ମୋର ଏବଂ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। “

Share Your Views In Comments Below

comments