ନିଜ ଶରିରୀର ଏହି ଅଙ୍ଗର ଫୋଟୋ ବିକ୍ରି କରି ମାସକୁ 8 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି ଏହି ମହିଳା, ଫୋଟୋ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲୋକ ମାନେ ବି ପାଗଳ, ଦେଖନ୍ତୁ

ଏକ ସମୟରେ ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା 22 ବର୍ଷୀୟ ଡିଜାୟର ଗେଟୋ ପ୍ରପର୍ଟିର ବିଜନେସ କରୁଥିଲେ, ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଚଳାଉଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେ ମଡେଲିଂରେ ନିଜକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଫଳାଫଳ ପାଇଲେ | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଗୋଡ଼ ବିଷୟରେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଗୋଡ଼ର ଚିତ୍ର ପାଇବାକୁ ହଜାରେ ଲକ୍ଷେ ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି |

ଆଜି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଡିଜାୟରଙ୍କର 1 ମିଲିୟନ୍ ଫୋଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ, ଡିଜାୟର ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନଲିଫେନ୍ସ ରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରୁ ସେ 8 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି | ଏହି ବିପୁଳ ପରିମାଣ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କେବଳ ନିଜ ଗୋଡ଼ର କିଛି ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଯେତେବେଳେ ଡିଜାୟରଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମେସେଜ ଆସିଥିଲା ଯାହା ପଢିବା ପରେ ସେ ନିଜେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

ବାସ୍ତବରେ ମେସେଜ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ର 10 ଟି ଚିତ୍ର ମାଗୁଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ 300 ଡଲାର୍ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲା | ଏବଂ ଏହା ସହିତ ତାର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଚାହିଦା ମଧ୍ୟ ନଥିଲା | ସେ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଦ୍ଭୁତ ମନେ କଲେ ଯେ ଗୋଡ଼ର ଆକର୍ଷଣ କିପରି ହୋଇପାରେ |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କର ପେଡିକ୍ୟୁର୍ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କର ମସାଜ୍ ଦେଖିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେହି କେହି ମୋ ପାଇଁ ଷ୍ଟକିଂସ କିଣନ୍ତି ଏବଂ କେହି କେହି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ନ୍ୟୁଡିଟି ବିଷୟରେ କୌଣସି ଚିନ୍ତା ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ଫୁଟ ଫେଟିଶ୍ |

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ଗୋଡ଼ର ଚିତ୍ର ପ୍ରାୟ 25 ଡଲାରରେ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଏ | ଡିଜାୟର ପ୍ରାୟତ ମସାଜ୍ ଏବଂ ପେଡିକ୍ୟୁର୍ କରିବା ସମୟରେ ନିଜର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରନ୍ତି ଯାହାକୁ ସେ ଶୋ ଏବଂ ସେଲ କରନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ସେ ହିଲ୍ ପିନ୍ଧିବା ଏବଂ କାଢ଼ିବାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରନ୍ତି ଯାହାକି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟେ |

ଜଣେ ସଫଳ ଫୁଟ କ୍ୱିନ ହେବା ପାଇଁ, ଡିଜାୟର କିଛି ଟିପ୍ସ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଥମ ଏହା ଥିଲା ଯେ, ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗରେ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କିପରି ଚିତ୍ର ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ନୂଆ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ କରିବା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ସେ ଫୁଟ୍ସକୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ଅଳଙ୍କାର, ଚୁଡ଼ି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷର ସାହାଯ୍ୟ ନେବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିିଲେ। କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ଲାଇଟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି |

ଡିଜାୟର ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଗୋଡ଼କୁ ଏତେ ଭଲ କାହିଁକି ପାଆନ୍ତି ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୁଝିପାରି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ କିମ୍ବା ଫୋଲାଅର୍ସଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ପଚାରନ୍ତି, ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ତାଙ୍କର ଗୋଡ଼ର ଗଠନ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କ 42 ବର୍ଷିୟ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କର ଗୋଡ଼ର ଫଟୋ ଉଠାନ୍ତି |

ଡିଜାୟରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ତାଙ୍କର ଏଥିରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ କାରଣ ପ୍ରଥମରେ ଏଥିରେ କିଛି ଭୁଲ ନାହିଁ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟରେ ସେ ଏହି ଟଙ୍କା ସହିତ ଲଗଜରି ଲାଇଫ ବିତାଉଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments