ନିଜର ଏପରି ଖରାପ ହରକତ ଯୋଗୁ ପୁରା TV ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ବଦନାମ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଏବେ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାମ ଜାଣିଲେ କରିବେ ଛି ଛି …

ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଆ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ବୋଲଡନେସ ହେତୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଚାଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ଟିଭି ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ବୋଲଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ନିଆ ହେଉଛନ୍ତି ଅନ୍ୟତମ | ସୁଯୋଗ ଯାହା ବି ହେଉ, ନିଆ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ହେତୁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ଏହି ଭିତରେ, ନିଆ ଶର୍ମା 17 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ତାଙ୍କର 30 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ |

ନିୟାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଟିଭି ଜଗତର ଅନେକ ତାରକା ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ମିଶି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର କେକ (ନିଆ ଶର୍ମା ଜନ୍ମଦିନ କେକ୍) କାଟିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ, ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ‘ନାଗିନ୍’ ଅର୍ଥାତ୍ ନିଆ ଶର୍ମା ଭୁଲ କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ ନିଆ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଉତ୍ସବର କିଛି ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର କେକ୍ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ନିୟାଙ୍କ କେକ ଦେଖିବା ପରେ କେହି ଏହାକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ବୋଲି କହିଥିଲେ | ତା’ପରେ କେହି ଜଣେ ନିଆଙ୍କୁ କେବଳ ‘ଲଜ୍ଜାଜନକ’ ବୋଲି କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ନିୟାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ କେକ୍ ର ଆକୃତି ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଏତେ ରାଗିଗଲେ ଯେ ସେମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିନେତ୍ରୀମକୁ ଟିଉସନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ |

ନିୟାଙ୍କ ଏହି ଜନ୍ମଦିନରେ କେକ୍, ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇ ନୁହେଁ ବରଂ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ନିଆଙ୍କୁ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ବୋଲି କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | କେହି କେହି ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଶ୍ଳୀଳତା ବ୍ୟାପିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ବେଳେ କେହି କେହି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଜିନିଷ ନ ଦେଖାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି |

ଅନେକ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏପରି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବୟସ ବର୍ଗର ଲୋକ ଅଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ କ’ଣ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ କ’ଣ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ସେଥିପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବ ଉଚ୍ଚିତ | ଏହି ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଖରାପ ମନ୍ତବ୍ୟର ବନ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

Share Your Views In Comments Below

comments