ନିଜର ଏହି ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଯୋଗୁ କେବେବି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ କାମ କରିଲେ ନାହିଁ ଶାହାରୁଖ ଖାନ, ନିଜେ କହିଥିଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମୋ ସହ…

ବଲିଉଡରେ ଏଭଳି ଅନେକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଜଣ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି | ଦୁଇ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବା ପାଇଁ ବଲିଉଡରେ ସର୍ବଦା ଏକ ଧାରା ରହିଆସିଛି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ ବଡ କଳାକାର ଏକାଠି ଫିଲ୍ମ ସ୍କ୍ରିନକୁ ଆସନ୍ତି, ସତେ ଯେପରି ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ଲଟେରୀ ଲାଗିଯାଏ | ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦୁଇଜଣ କଳାକାର ଏକାଠି ହେବା ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମର ସଫଳତାର ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି | ବଲିଉଡରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇ ବଡ ଅଭିନେତା କିମ୍ବା ଆହୁରି ଅଧିକ କଳାକାର ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି, ଯଦିଓ ଗତ 30 ବର୍ଷ ଧରି ବଲିଉଡରେ ଶାସନ କରୁଥିବା ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏକାଠି କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖା ଯାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ଏବଂ ଏହା ପଛର କାରଣ ଅତ୍ୟନ୍ତ କୌତୁହଳପୂର୍ଣ୍ଣ | ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କାହିଁକି ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ବଡ଼ ଭୂମିକାରେ ଏକାଠି ଅଭିନୟ କରିନାହାଁନ୍ତି।

ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଦର୍ଶକ ଯେଉଁମାନେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ଏହି ଦୁଇ ଭେଟେରାନଙ୍କୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି। ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଥରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହା ପଛର କାରଣ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ କ’ଣ କହିପାରେ? ମୁଁ ତାଙ୍କ ପରି ଶୀଘ୍ର ଉଠେ ନାହିଁ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଉଠନ୍ତି, ମୁଁ ଶୋଇବାକୁ ଯାଏ | ତାଙ୍କ ଦିନ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହୁଏ | ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କାମ ଆରମ୍ଭ କରେ, ସେ ପ୍ୟାକ୍ କରି ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି | ମୁଁ ରାତିରେ ଜାଗ୍ରତ ବ୍ୟକ୍ତି | ମୋ ପରି ବାକିମାନେ ରାତିରେ କାମ କରିବାକୁ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି। ”

ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ କାମ ନକରିବା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ସମୟ ମେଳ ହେବ ନାହିଁ। କିଙ୍ଗ ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି କାମ କରୁ, ତେବେ ସେ ସେଟରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ଏହାର କାରଣ ଦେଇଥିଲେ। ଶାହରୁଖ ଖାନ ବଡ ରହସ୍ୟ ଖୋଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେଟରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ ନାହିଁ। ସେ ଆସିବା ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ ଚାଲି ଯାଉଥିବେ | ମୁଁ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି କିନ୍ତୁ ଆମର ସମୟ ମେଳ ହେବ ନାହିଁ | ଖିଲାଡୀ କୁମାରଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ କଳାକାର ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ | ସେ ସକାଳ 4 ଟାରେ ଉଠନ୍ତି ଏବଂ ରାତି 9 ଟା ବେଳକୁ ଶୋଇବାକୁ ଯାଆନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଶୀଘ୍ର କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନ 28 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବଲିଉଡରେ ଥିବାବେଳେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ 30 ବର୍ଷ ଧରି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶାସନ କରୁଛନ୍ତି, ଯଦିଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ କଳାକାର ଭାବରେ ଏକାଠି କାମ କରି ନାହାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପରସ୍ପରର ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଯାହା ମଧ୍ୟ କେମୋ ମାଧ୍ୟମରେ | ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ହେ ବେବିରେ ଏକ ଗୀତ ପାଇଁ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ କ୍ୟାମୋ କରାଯାଇଥିଲାବେଳେ ‘ବଲିଉଡ ଖିଲାଡୀ’ ଅର୍ଥାତ୍ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଶାହରୁଖଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦିଲ ତୋ ପାଗଲ ହେ ରେ ଏକ କ୍ୟାମୋ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments