ଶେଷରେ ନିଜଠାରୁ 21 ବର୍ଷ ସାନ ଏହି ଅଭିନତ୍ରୀଙ୍କୁ ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାନ, ଫୋଟୋ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ହେଇଯିବେ ତାଙ୍କ ଦିୱାନା

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ 54 ବର୍ଷ ବୟସ, ତଥାପି ସେ ଜଣେ ଅବିବାହିତ । ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିବାହ କେବେ ହେବ। ଯେତେବେଳେ ବି ସଲମାନଙ୍କ ବିବାହ କରିବାର କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଏ, ସେ କଥା ବୁଲାଇ ଏହାକୁ ଏଡାନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ସଲମାନ ବିଗ୍ ବସ୍ 14 ଆଙ୍କରିଂ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା |


ସଲମାନଙ୍କ ବିବାହ ନେଇ ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ହୋଇଥିଲା ଆଲୋଚନା

ବାସ୍ତବରେ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ହିନା ଖାନଙ୍କ ବିବାହ ରବିବାର ଦିନ ପ୍ରସାରିତ ‘ୱିକେଣ୍ଡ କା ୱାର ‘ଏପିସୋଡରେ ହୋଇଥିଲା। ହିନା 33 ବର୍ଷ ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ଠାରୁ 21 ବର୍ଷ ସାନ | ଶୋ’ରେ ଏକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଅଛି ଯେତେବେଳେ ହିନା ସଲମାନଙ୍କୁ ନିଜକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ କୁହନ୍ତି | ଏହା ପରେ ସମସ୍ତେ ସଲମାନଙ୍କ ଉତ୍ତରରେ ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ ସଲମାନ ଖାନ, ହିନା ଖାନ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଶୋ’ରେ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଥଟ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ପ୍ରଥମେ ସଲମାନ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ବିବାହ ତାରିଖ ସ୍ଥିର ହୋଇଛି’। ଏହା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ହିନା ପଚାରିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଝିଅ କିଏ?’ ସଲମାନ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୋ ‘ବାଲିକା ବଧୁ ରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି’।

ହିନାଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବରେ ସଲମାନ ଏହି ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି

ଏହା ପରେ ହିନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି ଯେ ବାସ୍ତବରେ ଏକ ବିବାହ ଅଛି | ତା’ପରେ ତୁମେ ନୂଆ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଏବଂ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ପାଇବ। ”ସଲମାନ ଏହା ଉପରେ କହନ୍ତି,“ ତେଣୁ ତୁମେ ବିବାହ କର ନାହିଁ। ”ଏହା ପରେ ହିନା ସଲମାନଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି,“ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରନ୍ତୁ, ସାର୍। ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ସଲମାନ କହିଲେ :

‘ମୁଁ ବିବାହିତ, ମୁଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧ | ଅର୍ଥାତ୍ ସେ ତାହା ହୋଇକି ଚାଲି ଯାଇଛି |ଭାଇ,ମୋର ଆଉ ବିବାହ କରିବାର ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଆପତ୍ତି ଅଛି କି? କାହାର ବିବାହ ବିଷୟ ଆସିଲେ ଲୋକମାନେ ସିଧାସଳଖ ମୋ ପାଖକୁ ଆସନ୍ତି। ‘

ସଲମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଏହି ଉତ୍ତର ଶୁଣି ସେଠାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଭାଇଜାନ କେବେ ବିବାହ କରିବେ ତାହା କେହି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ମଜାକ ଉଡ଼ିବ। ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ସଲମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଝିଅ ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାମଲା ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚି ପାରି ନଥିଲା।

ବାସ୍ତବରେ, ଆପଣ କଣ ଭାବୁଛନ୍ତି ସଲମାନ ବିବାହ କରିବା ଉଚିତ କି ଅବିବାହିତ ରହିବା ଭଲ?

Share Your Views In Comments Below

comments