ନିଜଠୁ ୨୩ ବର୍ଷ ଛୋଟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଲା ସଲମାନଙ୍କ ହୃଦୟ , କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁଠୁ ବଡ ଶତ୍ରୁର ଭଉଣୀ…

ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ଯଦି କାହା ସହିତ ଶତ୍ରୁତା ଥାଏ ତେବେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଥରେ ଚାହିଁବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଯେପରି ସଲମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ, ସେହିପରି ତାଙ୍କର ଶତ୍ରୁତା ମଧ୍ୟ କ୍ଷତିକାରକ, ଯଦି କେହି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଶତ୍ରୁତା କରନ୍ତି, ତେବେ ତାର ଶନି କଳା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ, ଯଦି ଆମେ ଆଜିର ସମୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏକ ଲମ୍ବା ତାଲିକା ଅଛି, ଏବଂ ସଲମାନ ଏହି ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ତାଲିକା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ,କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ସଲମାନ ନୁହେଁ,

ଆମେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଉପରେ ସଲମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଆସିଛି, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଲମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ 23 ବର୍ଷ ସାନ, ଆମେ ଏଠାରେ କହୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ପରିନିତୀ ଚୋପ୍ରା |

ପରିନୀତି ଇଶ୍କଜାଦେ, ‘ଦୱତ-ଇ-ଇଶ୍କ’, ‘ଗୋଲମାଲ ରିଟର୍ନ’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା |

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଇଶ୍କଜାଦେ’ରେ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁର ପାରିନୀତି ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ଅର୍ଜୁନ ସଲମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଥିଲେ, ତେଣୁ ଅର୍ଜୁନ ସଲମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗୁରୁ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ଅର୍ଜୁନ ଇଶ୍କଜାଦେର ଟ୍ରେଲର ସଲମାନଙ୍କୁ ଦେଖାଇଥିଲେ ସେ ପରିନୀତିଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ହଜି ଗଲେ ଅର୍ଥାତ୍ ସେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଅର୍ଜୁନ ନିଜେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ପରିନିତିଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଯେ ପରିନୀତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସଲମାନଙ୍କ ଶତ୍ରୁ ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି। ପରସ୍ପର ନିଜ ସହ କଥା ହେବା ଦୂରର କଥା ପରସ୍ପରର ଚେହେରା ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିବା କଥା ସଲମାନ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶତ୍ରୁତା ସମାପ୍ତ ହେଉଛି କି ନାହିଁ ?

Share Your Views In Comments Below

comments