ଏହି 10ଜଣ ଅଭିନେତା ନିଜଠୁ ବଡ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ହେଲେ ଫିଦା, ଏହି ଅଭିନେତା ତ ନିଜ ମା ବୟସର ମହିଳାଙ୍କୁ ଛାଡିଲେ ନାହିଁ…

ଆଜିକାଲି ଝିଅମାନେ ନିଜ ଠାରୁ କମ ବୟସର ପୁଅମାନଙ୍କୁ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ବନାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି, ଏହା ହେଉଛି ଆଜିର ସମୟର ନୂଆ ଟ୍ରେଣ୍ଡ | ସାଧାରଣ ଝିଅମାନଙ୍କ ପରି ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରେଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଠାରୁ ଛୋଟ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମ କୌଣସି ବୟସ କିମ୍ଵା ଜାତି ଦେଖେ ନାହିଁ। ଯଦି ପ୍ରେମ ସତ ଥାଏ, ତେବେ ବୟସର କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ନାହିଁ | ଏହି କଥାକୁ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସତ ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି |

ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏହିପରି ଅନେକ ଉଦାହରଣ ଆଜି ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କର ନିଜ ଠାରୁ ଛୋଟ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କିମ୍ବା ସ୍ୱାମୀ ଅଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଏହି ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି…

ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ତାଲିକା କହିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପୁଅମାନେ ବୟସରେ ନିଜ ଠାରୁ ବଡ଼ ଝିଅମାନଙ୍କୁ କେବଳ ପରିପକ୍ୱତା ହେତୁ ବାଛନ୍ତି | ଯେହେତୁ ବୟସରେ ବଡ଼ ଝିଅମାନେ ପରିପକ୍ୱ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱ ସମ୍ଭାଳିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି, ଏହି କାରଣରୁ ପୁଅମାନେ ନିଜଠାରୁ ବୟସ୍କ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଅର୍ଥାତ ପୁଅମାନେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ବଲିଉଡର ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି | ସେ 2016 ରେ ନିଜ ଠାରୁ 10 ବର୍ଷ ସାନ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଯଦିଓ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସର ଦୂରତା ବହୁତ ଅଧିକ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ କେବେବି ବୟସ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହୋଇପାରିନାହିଁ | କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଆମେରିକାରେ ରହୁଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଶୈଳୀ ସବୁବେଳେ ଆଲୋଚନାରେ ରହିଥାଏ |

ଗୋହର ଖାନ

ଗୋହର ଖାନ ନିଜ ଠାରୁ 12 ବର୍ଷ ସାନ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ନିକଟରେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ହଁ, ଗୋହର ଖାନ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତେବେ ଗୋହର ପ୍ରଥମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ଯିଏ ନିଜଠାରୁ ସାନ ପୁଅ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଏହା କରିଛନ୍ତି |

ନେହା କକ୍କର

ନିକଟରେ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟିକା ନେହା କକ୍କର ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୟସରେ ପ୍ରାୟ 6 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅକ୍ଟୋବର 26 ରେ ନେହା ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସହ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିବାହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା |

ଭାରତୀ ସିଂ

ଜଣାଶୁଣା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାରତୀ ସିଂ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଠାରୁ ସାନ ପୁଅକୁ ତାଙ୍କର ସାଥୀ କରିଛନ୍ତି | କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଭାରତୀ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାବାୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ଯିଏ ବୟସରେ ଭାରତୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାୟ 7 ବର୍ଷ ସାନ |

ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ନିକଟରେ ଉଭୟ ନାମ ଆସିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ ଭାରତୀ ଏବଂ ହର୍ଷଙ୍କୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା। ତେବେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାମିନ ମିଳିଛି |

ସୋହା ଅଲି ଖାନ

ପଟାଉଦି ପରିବାରର ଝିଅ ସୋହା ଅଲି ଖାନ ଅଭିନେତା କୁନାଲ ଖେମୁଙ୍କ ସହ 2015 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସର ଦୂରତା ବହୁତ ଅଧିକ ଅଛି |

ସୋହା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କୁନାଲ ଖେମୁଙ୍କଠାରୁ 5 ବର୍ଷ ବଡ। ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସୋହା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରି ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମ ରଙ୍ଗ ଦେ ବସନ୍ତୀ ରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ଥିଲା |

ବିପାଶା ବାସୁ

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ହଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ ଥିବା ବିପାଶା ବାସୁ ନିଜ ଠାରୁ 3 ବର୍ଷ ସାନ ଅଭିନେତା କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। କରଣ ଏବଂ ବିପାଶାଙ୍କ ଯୋଡି ପାୱାରଫୁଲ କପଲ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା |

ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ

ଏହି ତାଲିକାରେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ପ୍ରିୟ ବୋହୂ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ହଁ, ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମଧ୍ୟ ନିଜଠାରୁ ସାନ ପୁଅକୁ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀ କରିଛନ୍ତି | ହଁ, ତାଙ୍କ ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କ ବୟସରେ 3 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି | କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଉଭୟ 2006 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |

ଅମୃତା ସିଂ

ଅତୀତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ସିଂ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ସ ସେଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ବଡ। ଉଭୟଙ୍କ ବୟସରେ 14 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥିଲା | ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ 13 ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ 2007 ରେ ଉଭୟ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ସେମାନଙ୍କର 2 ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସାରା ଏବଂ ଏକ ପୁତ୍ର ଇବ୍ରାହିମ୍ ଅଛନ୍ତି |

ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଫିଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ 44 ବର୍ଷିୟ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି। ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ନାମ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅଛି, ତଥାପି ସେ ନିଜ ଜୀବନସାଥିଙ୍କୁ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ସୁସ୍ମିତା ତାଙ୍କ ଠାରୁ 12 ବର୍ଷ ସାନ ରୋହମାନ ଶାଲଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଉଛି ଯେ ଉଭୟ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବେ |

ମଲାଇକା ଆରୋରା

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଭାଉଜ ମଲାଇକା ଆରୋରା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କର ବୟସ ପାର୍ଥକ୍ୟ 10 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ | କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖି ସେମାନଙ୍କର ବୟସ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଜଣା ପଡେ ନାହିଁ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଉଭୟ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments