ନୋରା ଫତେହି ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଡ୍ରେସରେ ସେୟାର କଲେ ନିଜର ହଟ ଭିଡିଓ, ଦେଖିକି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ FANS ମାନେ…

ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୋରା ଫତେହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି | ସେ ପ୍ରାୟତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ନୋରା ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ନିଜ ହୃଦୟର କଥା କହିଛନ୍ତି, ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି।

ନୋରା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ଏକ ବୁମେରିଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ପୋଷାକରେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ପୋଜ୍ ଦେଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବୁଡ଼ିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ନୋରା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ତୁମ ସହିତ ଚାହେଁ।” ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି|


ନିକଟରେ ନୋରାଙ୍କ ମୁଖପାତ୍ର ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଅଂଶ ନୁହଁନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ଖବର ଭିତ୍ତିହୀନ। ତାହା ଭିତରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ | ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ବେଲ ବଟମ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଇଟମ୍ ଗୀତ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ, ଯେଉଁଥିରେ ନୋରା ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରିବେ। ଏକ ଇ-ଟାଇମ୍ସ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ନୋରାଙ୍କ ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ଯେ ନୋରା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଅଂଶ ନୁହଁନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ନୋରାଙ୍କ ଖବର ଭୁଲ ଏବଂ ଭିତ୍ତିହୀନ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments