ନିତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଠୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଭଉଣୀ, ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ବି ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯିବେ… ଏତେ ସୁନ୍ଦର

ଯେତେବେଳେ ବି ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଏ, ସେତେବେଳେ ପ୍ରଥମ ନାମ ମନରେ ଆସେ ଏବଂ ତାହା ହେଉଛି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ନାମ ଯାହାଙ୍କୁ ଭାରତରେ ଘରେ ଘରେ ଜାଣନ୍ତି |ଏହା କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ ଯେ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଦିନସାରା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଛନ୍ତି, ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ, ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାନ୍ତି ଯଦିଓ ଏହା ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ | ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦିନର ଖର୍ଚ୍ଚ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ଛୋଟ ସୂଚନା ହେଡଲାଇନରେ ଆସିଥାଏ |

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମନେ ଅଛି, ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଟେଲିକମ୍ ବଜାରରେ ମାଗଣା ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଯୋଗାଇ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ୍ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁନାହୁଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣି ନଥିବେ। ଆଜି ଆମେ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ଲାଇମ ଲାଇଟ ଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି |

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ମଧ୍ୟ 2 ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁହେଁ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି | ଯଦିଓ ଆପଣ ପ୍ରାୟତ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୀତା ଏବଂ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ବାରମ୍ବାର ଖବର ପାଇଥାଅ, କିନ୍ତୁ ଅମ୍ବାନୀ ରାଜବଂଶରେ ଦୁଇ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି| ଧୀରଭାଇ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ଦୁଇଟି ପୁଅ ଏବଂ ଦୁଇ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି | ଗୋଟିଏ ଝିଅର ନାମ ନେନା କୋଥାରୀ, ଅନ୍ୟ ଝିଅର ନାମ ଦୀପ୍ତି ସାଲଗାଓଁକର |

ସାମ୍ବାଲାଗାଭକର ଗୋଆର ଏକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପରିବାର | ଦେଶର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫୁଟବଲ ଦଳର ନାମ ସାଲଗାଓଁକର ଏବଂ ଏହି ଦଳର ମାଲିକ ହେଉଛନ୍ତି ଦୀପ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦତ୍ତରାଜ ସାଲଗାଓଁକର। ଏନକ୍ଲୋଜର ଏବଂ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ କିପରି ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା ​​| ବାସ୍ତବରେ ଦୀପ୍ତି ଏବଂ ଦତ୍ତରାଜଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହ ଥିଲା ଏବଂ କୁହାଯାଏ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାହାଣୀଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ |

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ଦିପ୍ତି ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପିତା ଧୀରଭାଇ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ଦତ୍ତରାଜଙ୍କ ପିତା ଭାସୁଦେବ ସାଲଗାଓଁକାର ପରସ୍ପରର ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ବିଶେଷ କଥା ହେଲା ଯେ ଉଭୟ ଯାହା ହାସଲ କରିଥିଲେ ତାହା କେବଳ ନିଜେ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ପିଲାଦିନରୁ ଦୀପ୍ତି ଏବଂ ଦତ୍ତାରାଜା ପରସ୍ପରର ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ | ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ବଡ ଭାବରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments